Vzdialená Príprava Golier 1100 yd Rozsah, Nepremokavé Nabíjateľná Tréner Golier Zvukové Vibrácie Šok Golier pre 1/2/3 Psov Vzdialená Príprava Golier 1100 yd Rozsah, Nepremokavé Nabíjateľná Tréner Golier Zvukové Vibrácie Šok Golier pre 1/2/3 Psov Vzdialená Príprava Golier 1100 yd Rozsah, Nepremokavé Nabíjateľná Tréner Golier Zvukové Vibrácie Šok Golier pre 1/2/3 Psov Vzdialená Príprava Golier 1100 yd Rozsah, Nepremokavé Nabíjateľná Tréner Golier Zvukové Vibrácie Šok Golier pre 1/2/3 Psov Vzdialená Príprava Golier 1100 yd Rozsah, Nepremokavé Nabíjateľná Tréner Golier Zvukové Vibrácie Šok Golier pre 1/2/3 Psov Vzdialená Príprava Golier 1100 yd Rozsah, Nepremokavé Nabíjateľná Tréner Golier Zvukové Vibrácie Šok Golier pre 1/2/3 Psov

Vzdialená Príprava Golier 1100 yd Rozsah, Nepremokavé Nabíjateľná Tréner Golier Zvukové Vibrácie Šok Golier pre 1/2/3 Psov

€28.92 €15.04
Skladom
m984

Štítky: jednovrstvový závoj, paipaitek, pes stop, kde šok obojky psov, pes vlak, diaľkové výcvik psa golier recenziu, 998dr, kôra golier, hrubé obojky psov, bavlna, denim.

 • Číslo Modelu: PD525
  Výhody: Štekanie Stop školenia/ Denný správanie školenia
  Nepremokavé: Prijímač Golier IP67 Úrovni, Diaľkový Vysielač
  Číslo modelu.: PD525
  Druh: Psy
  Materiál: Plastové
  Doba Nabíjania: 2 hodiny
  Názov Položky: výcvik psa golier s diaľkovým
  Typ Batérie: nabíjateľná li-on batéria
  beží čas: Prijímač Golier 45 Dní+, Diaľkový Vysielač
  Pracovný režim: Zvukové Vibrácie Statické Šok
  Plemien Psov: Vhodná pre všetky druhy psov
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Výdrž Batérie: 450 Nabíjacích Cyklov
  Názov Značky: paipaitek
  Veľkosť Psa: Vhodná pre všetky Veľkosti Psov
  Aplikácia: Psy (malé a stredné & veľkých psov)
  Položka Druh: Výcvikové Obojky

  Paipaitek Výcvik Psa Golier s Diaľkovým 11100Yd Rozsah Pes Tréner Šok Golier Zvuk, Vibruje Statické Šok s Automatickým Kôry Stop Prijímač Golier pre 3 Psov

  Paipaitek Výcvik Psa Golier s Diaľkovým 1000M, Rozsah Pes Tréner Šok Golier Zvuk, Vibruje Šok Kôry Stop Golier pre 3 psov

  Názov položky Výcvik Psa Golier s Diaľkovým

  Číslo Modelu. PD525

  Aplikácia Psov (malé a stredné & veľkých psov)

  Plemien psov vhodná pre všetky Druhy Psov

  Pes Veľkosť vhodná pre všetky Veľkosti Psov

  Typ batérie Nabíjateľná Li-on Batéria

  Výdrž Batérie 450 Nabíjacích Cyklov

  Doba Nabíjania 2 Hodiny

  Beží Čas Prijímač Golier 45 Dní+, Diaľkový Vysielač: 90 dní+

  Pracovný Režim Zvuku, Vibrácií Šok

  Vodotesný Prijímač Golier IP67 Úrovni, Diaľkový Vysielač: IPX5 Úrovni

  Výhody Štekať Stop školenia/ Denný správanie školenia/ Správne zlé návyky, Školenie alebo Iné odborné školenia

  Láskavo Pripomienky

  Automatické anti kôry funkcia môže byť zatvorené. Stlačte tlačidlo "CH" tlačidlo na 3 sekundy, keď prijímač 'pípnutie" na 2 krát, automatická anti kôry funkcia zatvorené; Stlačte "CH" tlačidlo na 3 sekundy znovu, keď prijímač 'pípnutie" pre 1 času, automatická anti kôry funkcia otvorené.

  Pls Láskavo Poznámka:

  I. automatické anti kôra bola funkcia nastavená na najlepšie použitím stav, kedy z továrne, tak to nebolo treba upraviť individuálne. Mohli by nosil na krku psov priamo pri zapnutí napájania.

  II. Takto, ako je automatické anti kôry funguje :

  1) Keď pes barks, anti-štekanie prístroj vytvorí 2 -druhý výstražný zvuk .

  2) Pri druhom kôry sa vyskytne do 30 sekúnd, prístroj sa bude vyrábať 3-druhý výstražný zvuk .

  3) Po tretí raz kôry do 30 sekúnd, anti-štekanie zariadenie bude hrať výstražný zvuk pre 5 sekúnd spolu s slabé statické šok trestanie psa, pripomínajú pes spomenul nesmie štekať pri prerokúvaní zvuk upozornenia.

  4) Tento druh školenia bude opakovať pre 7 krát . Na 1-2 krát sa výstražný zvuk len vtedy, Ak pes udržať štekať, to spustí 3-7 krát zvuk + statický režim. Sila statického šok zvyšuje krok za krokom , správne psov správanie.

  III. Automatický Režim Ochrany :

  1) Bez ohľadu na to, koľko krát štekot zariadenie aktivuje, bude automaticky obnoviť a vrátiť sa do počiatočného pohotovostnom režime, keď pes prestane štekať na 30 sekúnd.

  2) V záujme ochrany psa, indikátor bude vstúpiť do rýchlo bliká stav, keď zariadenie udržiava pracovné 7 krát, a štekot prístroj bude pracovať na 1 minútu a zadajte do počiatočného pohotovostnom stave.

  Spôsob posilnenia výstražný zvuk a statické šok postupne technika dokáže byť humanized a účinné.

 • Recenzie (1)

  • Leo 2 009

   The discharge is too strong (checked on itself) even at the minimum level. Very painful. I do not think that using it on a dog is a good idea, especially on a small one.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty