L6PCB Elektronické zámky Dverí App Zmes bezpečnostný zámok klávesnice Valec Zámok pre Airbnb Byt -EÚ Modelu L6PCB Elektronické zámky Dverí App Zmes bezpečnostný zámok klávesnice Valec Zámok pre Airbnb Byt -EÚ Modelu L6PCB Elektronické zámky Dverí App Zmes bezpečnostný zámok klávesnice Valec Zámok pre Airbnb Byt -EÚ Modelu L6PCB Elektronické zámky Dverí App Zmes bezpečnostný zámok klávesnice Valec Zámok pre Airbnb Byt -EÚ Modelu L6PCB Elektronické zámky Dverí App Zmes bezpečnostný zámok klávesnice Valec Zámok pre Airbnb Byt -EÚ Modelu L6PCB Elektronické zámky Dverí App Zmes bezpečnostný zámok klávesnice Valec Zámok pre Airbnb Byt -EÚ Modelu

L6PCB Elektronické zámky Dverí App Zmes bezpečnostný zámok klávesnice Valec Zámok pre Airbnb Byt -EÚ Modelu

€191.97 €82.55
Skladom
m857

Štítky: smart lock aqara n200, dvere odtlačkov prstov zámok, baby lock, M530, doorlock odtlačkov prstov, mosadzný valec zámok, zámky dverí smart, zámok smart, brána ttlock, číselný zámok.

 • Nastaviteľné Dverí Zamky Čas: Áno
  Výmena Batérie: Vymeniteľná
  Automatický Zámok: Áno
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  ŠTANDARD: Európska norma
  ODOMKNÚŤ: RFID Karty Smart card Dočasné a Kód prístup Mobile Phone (Bluetoot
  Nízky Stav Batérie Funkcia Pripomienky: Áno
  Materiál: Zliatiny zinku
  OLED Displej z Tekutých Kryštálov: Áno
  Stlačením Cyklov: Ako 100.000 Krát
  pracovná teplota: -30-60 stupňov
  Názov Značky: Catchface
  Materiály: 304 Nehrdzavejúca Oceľ + Hliník + Plast
  farba: STRIEBRO
  Úroveň zabezpečenia: Super B Úrovni Banky
  Číslo Modelu: L6PCB
  Typ Batérie: AAA Batérie
  Príkon: 3.6 V-4.8 V
  Nepremokavé Triedy: IP44

  Najlepšie Smart Lock pre Airbnb Riadenie-EU Model

  Je to pokročilý smart lock ponúka Airbnb integrácie a high-tech automatizované funkcie.

  Dočasné a Kód Prístup

  Jeden krok ľahko poskytujú hosťom s dočasným prístupový kód. SOHO smart funguje zámok s check-in a uplynie po check-out na nastavenie dátumu a času. Hosťa a kódy sú až 1.000 k dispozícii. Aj to môže byť priradená alebo generovať náhodne.Neobmedzené dočasný kód umožní zdieľať akékoľvek s hostia si chcete. Okrem toho, iba jeden host môžete vždy nastaviť jeden admin riadenia a kontroly zámok a zdieľať zvyšok 9 kód prístup.

  Mobilný Telefón Prístup

  welock smart lock je najlepšie pohodlné a inteligentné zámok na prácu s mobilného telefónu prístup. Jednoduché nastavenie uľahčiť Airbnb hosť monitorovanie svoj majetok 24*7. To umožňuje váš hosť odomknúť dvere s pár sekúnd, zatiaľ nechá hosť prehodnotiť prístup histórie v reálnom čase on-line so smart lock účet.

  Smart RFID Karty Odomknúť

  Dvere odomkne v priebehu pár sekúnd s inteligentných RFID karty. Smart RFID karta je viac spoľahlivé a účinné než akékoľvek tlačidlá. Jeden zámok je dodávaný s 20 štíhly a bezpečné RFID kariet pre vás zdieľať s hosťom v určitú dobu.

  Dlhá Životnosť Batérie Starostlivosť

  Smart lock je pokročilý smart lock ponúka Airbnb integrácie a high-tech automatizované funkcie. Automatický zámok funkciu môžete nastaviť čas pre dokonalé nastavenie zabezpečenia. Dlhá životnosť batérie zabezpečuje kvalitu využitím. S ľahko dostať zmeniť batérií, šetrí hore a byť pohodlnejšie, keď je napájanie vypnuté.

  Predtým, než môžete umiestniť objednávky, prosím, dvojité potvrdenie valec typu a veľkosti, ako nižšie

  L6PCB sa hodí na všetky dvere s hrúbkou 55-105mm s priemysle-štandardné západka vrt, ktorý je 2-1/8" v priemere. Každý zámok je dodávaný s gumovými dištančné pomôcť vytvoriť čo najviac bezpečné uchytenie. Rozmery sú zahrnuté v nižšie uvedenej schéme zobraziť skutočnú veľkosť.

  Vhodné Valca, Typy

  WELOCK Európskej normy smart lock vždy vyhovuje pre západka a doorknob, ako je uvedené v "známka" symbol. Ste pripravení na prechod a inštaláciu WELOCK ak chcete nahradiť existujúce zámky, jednoducho zmeniť nový zámok s našimi podrobné inštrukcie.

  Ako Nainštalovať?

  WELOCK Smart Lock je jednoduchá inštalácia trvá len niekoľko minút a bude trvať celý rok.

  PRODUKT STRUCTUR:

  Package Podrobnosti

  1 × zámok valec 1 × hex skrutkovač 1 × stránke Inštalačná Príručka 1 × QR kód 3× RFID kariet

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty