Maytech Odbavenie Predaj (2pairs) 1345 prop s Self-uťahovacie matice 13inch uhlíka vrtule pre DJI Inšpirovať 1 Maytech Odbavenie Predaj (2pairs) 1345 prop s Self-uťahovacie matice 13inch uhlíka vrtule pre DJI Inšpirovať 1 Maytech Odbavenie Predaj (2pairs) 1345 prop s Self-uťahovacie matice 13inch uhlíka vrtule pre DJI Inšpirovať 1 Maytech Odbavenie Predaj (2pairs) 1345 prop s Self-uťahovacie matice 13inch uhlíka vrtule pre DJI Inšpirovať 1 Maytech Odbavenie Predaj (2pairs) 1345 prop s Self-uťahovacie matice 13inch uhlíka vrtule pre DJI Inšpirovať 1 Maytech Odbavenie Predaj (2pairs) 1345 prop s Self-uťahovacie matice 13inch uhlíka vrtule pre DJI Inšpirovať 1

Maytech Odbavenie Predaj (2pairs) 1345 prop s Self-uťahovacie matice 13inch uhlíka vrtule pre DJI Inšpirovať 1

€12.16 €10.33
Skladom
m667

Štítky: inšpirovať 1 pohyb, dji inšpirovať 2 časť, maytech motora, fólie nastavte, dj inšpirovať 1 časti tela, DIY Nechtov, maytech, lampa lcd monitor, inšpirovať 1 systém, lan tv.

 • Aplikácia: DJI Inspire1
  Spoločnosť: maytech
  Certifikát: CE, ROHS
  farba: čierna
  Názov Značky: Maytech Inovácie
  Číslo Modelu: MTCP1345Q
  Centrol Diera: DJI Centrol Diera
  Package: Áno
  Hmotnosť: 42g
  Veľkosť: 13x4.5 inch
  Štýl: Rádiové Ovládanie Hračka
  Funkcia: DJI typ
  Názov produktu: Maytech 1345 prop s Self-uťahovacie matice 13inch uhlíka vrtule pre
  Príslušenstvo: S Self-uťahovacie matice M5

  Popis produktu Maytech Odbavenie Predaj (2pairs) 1345 prop s Self-uťahovacie matice 13imch uhlíka vrtule pre DJI Inšpirovať 1

  Čistá Hmotnosť 42g/pár Centrum Otvor 4 mm Veľkosť 13x4.5inch CW a CCW v pár Adaptér Self‐uťahovacie matice M5 Výroby, Balenie a Dodávka Naša Spoločnosť Maytech Electronics Co., S.r.o.

  Maytech Electronics Co., S.r.o. je venovaný v navrhovaní a výrobe Striedavé Hsr, Striedavé motory, Vrtule, Analógové a Digitálne Serva pre RC modely, ako napríklad Elektrické skateobards, Roboty, Hučí RC lietadlá, Vrtuľníky, Lode, Autá a Truggies.

  Špeciálne konštrukčné požiadavky, OEM a ODM objednávky, vítané! Certifikácia Výstava FAQ 1.Kto je Maytech a to, čo robíme? MayTech navrhuje, vyvíja a vyrába striedavé Hsr, serva motory a vrtule pre rádiom riadené(R/C modely, UAV hučí, elektrické skateboardy, elektrické náradie, atď.

  Založené v Šanghaji, sme najlepší sídlo a zodpovedný R/C electronics manufacturing company v Číne, ktorí boli v neustálom výroby od roku 2006. Až teraz, máme najviac komplexné výrobné linky pre serva, motory, Hsr, lodných motorov, rozšírenia, atď. Všetky naše výrobky návrh a vývoj sa robí naše vlastné technici a odborní pracovníci. Kontrola kvality je prísne zachovaná.

  V závislosti od dobrej kvality a bezpečnosti, výkonu, Maytech dosiahla séria testovanie bezpečnosti alebo akreditácie z mnohých autoritatívne inštitúcií, ako sú FCC, RoHS, Európa CE, Čína Informácie Ministerstvo Priemyslu a niekoľko domácich podnikov, atď.

  Uspokojiť stále rastúci biznis dopyt a požiadavky výroby, akceptujeme prispôsobené návrhy a špeciálne špecifikácie. OEM a ODM objednávky, vítané! Budeme vždy váš zodpovedné, spoľahlivé a profesionálne kvality partner v RC podnikania.

  Náš záväzok: Ponúknuť najlepšie možné výrobky, s najväčšou rozumnú cenu. 2.Ako byť Maytech distribútora alebo predajcu?

  Uveďte, prosím, vaše údaje nižšie:

  1. Kontaktná osoba, meno, kontaktné info

  2. Pls predstaviť vašu spoločnosť info, vrátane aktuálneho hobby meno spoločnosti a obchodné licencie. (To bude skvelé, keby ste mohli poskytnúť fotografiu vášho obchodu alebo firmy)

  4. Vaša spoločnosť adresu, telefónne číslo a číslo faxu.

  5. Webových stránok vašej spoločnosti (ak máte)

  Vezmite prosím na vedomie, že nepredávame koncovým zákazníkom, ak nie je náš distribútor/predajcu vo vašej krajine, aby ste sa musí hovoriť do jedného z našich distribútorov alebo predajcom, ak si prajete, aby si MAYTECH produkty. 3.Čo je Maytech záručnej politiky?

  Pre Hsr a Motory, záruka je 2 roky od doby, kedy ste dostali zásielku.

  Pre pohony, záručná doba je 6 mesiacov od doby, kedy ste dostali zásielku.

  Keď ste našli niektoré položky chybný v dôsledku našej produkcie alebo materiálov, pls dajte mi postupujte info pre mňa starať sa o záležitosti:

  Najskôr sa video alebo fotky, ukázať problém .

  Po druhé, povedz mi, množstvo,

  Po tretie, prosím dajte mi vedieť na vadný tovar, z ktorého objednávky. 4.Ako kontakt Maytech

  Pre predaj a všeobecné otázky, pls e-mail maytech (at) maytech.kn

  Pre Technickú podporu, pls e-mail na službu( at) maytech.cn 5.Aké spôsoby dopravy Maytech prijať?

  Maytech spolupracovala s úradný veľké express a air-prepravné spoločnosti, aby sa uistite sa, že všetky pozemky v bezpečných podmienkach. UPS, DHL, TNT, FEDEX, EMS, po všetkých sú k dispozícii. Dajte nám vedieť, pokiaľ máte špeciálne požiadavky na zásielky.

  Kontaktujte nás:

  E-mail: sales17(at)maytech.kn

  Tel číslo: +86-21-56165310

  Facebook: Elieen Lu Maytech

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty