Pôvodný Xiao 2 Balíčky Pravda, Bezdrôtové Reproduktory Stereo Prenosné Bluetooth 5.0 Reproduktory s Vysokým Rozlíšením s MIC Smart Handsfree Pôvodný Xiao 2 Balíčky Pravda, Bezdrôtové Reproduktory Stereo Prenosné Bluetooth 5.0 Reproduktory s Vysokým Rozlíšením s MIC Smart Handsfree Pôvodný Xiao 2 Balíčky Pravda, Bezdrôtové Reproduktory Stereo Prenosné Bluetooth 5.0 Reproduktory s Vysokým Rozlíšením s MIC Smart Handsfree Pôvodný Xiao 2 Balíčky Pravda, Bezdrôtové Reproduktory Stereo Prenosné Bluetooth 5.0 Reproduktory s Vysokým Rozlíšením s MIC Smart Handsfree Pôvodný Xiao 2 Balíčky Pravda, Bezdrôtové Reproduktory Stereo Prenosné Bluetooth 5.0 Reproduktory s Vysokým Rozlíšením s MIC Smart Handsfree Pôvodný Xiao 2 Balíčky Pravda, Bezdrôtové Reproduktory Stereo Prenosné Bluetooth 5.0 Reproduktory s Vysokým Rozlíšením s MIC Smart Handsfree

Pôvodný Xiao 2 Balíčky Pravda, Bezdrôtové Reproduktory Stereo Prenosné Bluetooth 5.0 Reproduktory s Vysokým Rozlíšením s MIC Smart Handsfree

€29.30 €22.86
Skladom
m651

Štítky: xiao bluetooth reproduktor stereo originál, xiami mi smart reproduktor, aby zrkadlo xiao amiro, xiao amiro lux, ai reproduktor, xiao ai smart reproduktor hlasová, mijia, havit prenosný bluetooth reproduktor, subwoofer, redmi xiaoai bluetooth reproduktor, mi xiao.

 • Max Rýchlosť: 2 balenia xiao reproduktor
  Názov Značky: Xiao
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Rozsahu: 1
  Štát Montáž: Ready-to-Go
  Gyro: 2 balenia xiao reproduktor
  Číslo Modelu: 2 balenia xiao reproduktor
  Ovládanie Kanálov: 2 Kanálov
  Funkcie: Hudobné

  modname=ckeditor

  Pôvodný Xiao MI Pravda Bezdrôtový Reproduktor Stereo 2 balíčky prenosné Bluetooth 5.0 reproduktory s Vysokým Rozlíšením s Handsfree MIKROFÓN

  Hlavné Funkcie Dual stereo reproduktory Veľkosť -52 * 52 * 48 mm Hmotnosť -76g Bezdrôtového pripojenia - Bluetooth 5.0 Pracovná vzdialenosť do -10 m Power-3W kapacita Batérie -720mAh Nabíjací port - Micro-USB Vstup -5v-500mA čas na hru - o 7 hodín

  čo je v krabici 2 x Pôvodný Xiao Bluetooth 5.0 Reproduktory 1 x Manuál

  2.0 Pravda, Bezdrôtové Stereo | Bluetooth 5.0 | Ľahké Prenosné | 7 hodín dlhé batérie

  Split bezdrôtový stereo, obnoviť šokujúce zvukové pole dva reproduktory tvoria klasické 2.0 pravda, bezdrôtové stereo systému, a zažiť skutočné split-typ dva-kanál šokujúce zvukové pole. Malý objem obnoví pôvodnú hudbu a získa pohlcujúce zážitok z počúvania.

  Jedno-tlačidlo na prevádzku, jednoduchý a pohodlný Dvojitý-kliknite na tlačidlo v hornej časti dva reproduktory samostatne a spustenie multi-funkčné tlačidlo na spodnej strane na dokončenie bezdrôtový stereo párovanie. Kliknite na tlačidlo v hornej časti hlavného reproduktora vykonávať operácie, ako je prehrávanie, pozastavenie hudby, príjem hovorov, a visí telefón.

  Xiao Prenosný Bluetooth Reproduktor Bezdrôtový Stereo Párovanie Príručka Stlačte a podržte na 2 sekundy tlačidlo spustiť Zadajte vyhľadávací režim (Modrá kontrolka bliká rýchlo), Dvakrát klepnite na multi-funkčné tlačidlá oboch reproduktory Vykonávať bezdrôtový stereo párovanie Bezdrôtový stereo párovanie podarilo (Indikátor: hlavná jednotka bliká rýchlo, pomocné jednotky, bliká pomaly)

  Nezávislé Bluetooth 5.0 čip, rýchlejší, stabilnejší a viac energie efektívne Zabudovaný nezávislé kvality Bluetooth 5.0 čip, ktorý komplexne zlepšuje stabilitu a vzdialenosť prenosu dát. Zvuk sa synchronizujú priebežne, ktoré je rýchlejšie, nižšiu spotrebu energie a lepšiu kompatibilitu. Mobilný telefón, tablet, notebook

  Vynikajúca konštrukcia zaručuje dobrý zvuk vnútornej štruktúry vytvorené s veľkou starostlivosťou prestávky priestor obmedzenia. Veľkosť reproduktor jednotka sa zvyšuje o 40 mm v kompaktné telo, prináša príjemné vysokou frekvenciou a jasné vokálne zvuky. Nezávislý basy pasívne povodí robí basov, plnšie a stabilný. ucho.

  Malé telo pre pohodlný život samostatný veľkosť je len o 52 milimetrov, ktoré uvoľní plochy priestoru a je tiež vynikajúcou voľbou pre kdekoľvek.

  7 hodín dlhá výdrž batérie s vami Cestovať bez obáv Vstavané 720mAh nabíjateľné lítiové batérie, pohodlnejšie pre bezdrôtové používanie, rozlúčka s drôt obmedzenia. Jeden reproduktor môže podporovať až 7 hodín výdrže batérie na 70% objem, ktorý je vhodný pre cestovanie a vnímať krásu hudbu kedykoľvek a kdekoľvek.

  Zabudovaný MIKROFÓN, počúvanie a hovorenie spodnej časti reproduktora je vybavený vstavaný MIKROFÓN, ktorý si uvedomuje, hands-free hlasové volanie o pripojenie pomocou mobilného telefónu, ktorý uvoľní ruky.

  Skupina nezávislosť, vychutnajte si, ako sa vám páči Po bezdrôtový stereo set je unpaired, stáva sa z dvoch nezávislých bezdrôtová prenosné reproduktory. Použitie metódy je voľne vymeniteľné, a môžete zdieľať nádherné hudby s priateľmi.

  Jednoduchý dizajn, dômyselné krásy, Nádherné hliníkovej zliatiny oka kryt, starostlivé anodická oxidácia hliníka proces, PC + ABS materiálu telo, cíti sa jemná a vlhké. Ľad modrý indikátor je bez problémov pripojené k trupu, a basy výfukové otvory usporiadané okolo spodnej časti trupu sú integrované s trupom, čo dobre ilustruje jednoduché a jemné výtvarný štýl.

  Čierna a biela, odlišné osobnosti Čerstvé biele, cool čierna a čierna a biela sú k dispozícii na zvýraznenie vašej osobnosti.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty