Eufy [BoostIQ] RoboVac 30C, Robot Vysávač, 1500Pa Sacie, Okrajové Pásy Zahrnuté, Tiché, Self-Plnenie Robotický Vysávač Eufy [BoostIQ] RoboVac 30C, Robot Vysávač, 1500Pa Sacie, Okrajové Pásy Zahrnuté, Tiché, Self-Plnenie Robotický Vysávač Eufy [BoostIQ] RoboVac 30C, Robot Vysávač, 1500Pa Sacie, Okrajové Pásy Zahrnuté, Tiché, Self-Plnenie Robotický Vysávač Eufy [BoostIQ] RoboVac 30C, Robot Vysávač, 1500Pa Sacie, Okrajové Pásy Zahrnuté, Tiché, Self-Plnenie Robotický Vysávač Eufy [BoostIQ] RoboVac 30C, Robot Vysávač, 1500Pa Sacie, Okrajové Pásy Zahrnuté, Tiché, Self-Plnenie Robotický Vysávač Eufy [BoostIQ] RoboVac 30C, Robot Vysávač, 1500Pa Sacie, Okrajové Pásy Zahrnuté, Tiché, Self-Plnenie Robotický Vysávač

Eufy [BoostIQ] RoboVac 30C, Robot Vysávač, 1500Pa Sacie, Okrajové Pásy Zahrnuté, Tiché, Self-Plnenie Robotický Vysávač

€321.36 €253.87
Skladom
m56

Štítky: čistiaci robot vysávač, anker, robot hračka, deebot dm81, 330uf, robovac, xiao mi robot vysávač mop handričkou, earphon, portabl reproduktor, anker pohybu boom.

 • Typ Filtra: HEPA
  Číslo Modelu: T2118
  Výkon (W): 25W
  Turbo Kefa: Áno
  Diaľkové Ovládanie: Áno
  Názov Značky: anker
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Výdrž Batérie: 1 hodinu a 40 minút
  Načasovanie Rezervácie: Áno
  Prach Box Kapacita (L): O 0,6-1 L
  Inštalácia: robot
  Čistenie Trasy: Náhodný Typ
  Funkcia: Sweep Sacie
  Taška Alebo Bagless: Bagless
  Veľkosť(mm): 325*325*72.5
  LCD: No
  Prach Skladovanie Typ: Prach Box
  Napätie (V): 19V
  Certifikácia: ROHS

  Chudá, Priemerná, Čistiaci Stroj

  RoboVac môže byť super-slim, ale je to zabalené s 3-bodové čistenie systému,

  BoostIQ technológie,

  a až 1500Pa* sací výkon, aby vaše podlahy a

  koberce sú odstránené všetky nečistoty, prach a omrvinky. S Wi-Fi vstavaná,

  môžete splniť všetky vaše čistiace potreby z vášho smartphonu.

  Pure Power Puk RoboVac 30C naštve nečistoty a prach s 1500Pa sacieho pre nevinná čisté môžete vidieť a cítiť.

  3-Bod Systém Čistenia

  Tri kefy a silný sací výkon účinne uvoľnite,

  extrakt a vysávač dirt dať lepšie čistí.

  Non-Stop Upratovanie

  Veľké kolesá prevráteniu, koberce a vyliezť cez dvere možné získať na neporiadok.

  Pobyty v Rámci Hraníc Špecializované dual-Hall Senzorov zistiť Hranice Prúžky na zabezpečenie RoboVac len čistí oblasti chcete.

  Pohodlné Ovládanie Eufyhome aplikácie vám umožní splniť všetky vaše čistiace Potreby z vášho smartphonu.

  Vytrvalosť Čistenie RoboVac čistí až 100 min* za poplatok, tak vám to páčiť úplne čistý domov z jedno nabitie.

  Nula Pozornosť Potrebné RoboVac používa drop-snímacie technológie, aby sa zabránilo pádu dole po schodoch a z rímsy.

  Automatické Čistenie 9 anti-kolízie infračervené senzory pomáha RoboVac, aby sa zabránilo nárazom do prekážky, takže ho môžete čistiť non-stop, bez pomoci od vás. Pokojné Čisté Rozšírené striedavý motor výrazne znižuje vysávanie hluku.

  Model:T2118 RoboVac 30C

  Super-Slim a Ešte silnejší RoboVac s Wi-Fi Pripojenie

  Chudá, Priemerná, Čistiaci Stroj

  RoboVac môže byť super-slim, ale je to zabalené s 3-bodové čistenie systému, BoostIQ technológie, a až 1500Pa* sací výkon, aby vaše podlahy a koberce sú odstránené všetky nečistoty, prach a omrvinky. S Wi-Fi vstavaná, môžete splniť všetky vaše čistiace potreby z vášho smartphonu.

  Eliminovať Vysávanie Práce

  RoboVac trvá na prach-vypadol v okolí vášho domova, tak nemusíte. Viac režimami čistenia a auto-clean plánovanie zabezpečiť bez námahy, dôkladne čistí a zároveň si oddýchnuť.

  Zdokonalené Čistenie

  Rafinované z dovnútra a von poskytnúť tiché vysávanie bez ťažkostí, RoboVac čistí s ekvivalent zvuk mikrovlnná rúra. Znížená výška iba 2.85" umožňuje čistenie pod nízko položených nábytok s ľahkosťou.

  Čistí Ďalej

  Väčšie 0,6 L smetného koša umožňuje RoboVac vyzdvihnúť viac nečistôt a prachu, aby sa v plnej miere využiť 100 minút** priebežné čistenie, eliminuje potrebu vyprázdniť polovici čistenie.

  Pre Optimálne Využitie

  - Použitie na nízkym až stredným vlasom koberce, dlažba, laminátové a drevené podlahy. Nie je vhodný pre vysoko-pilot koberec.

  - Pohybovať káble z cesty, aby sa zabránilo zamotaniu. 5 káblovej spojky sú poskytované v balíku, ktoré vám pomôžu lepšie usporiadať káble a napájacie káble.

  Poznámka

  *Maximálna

  **Štandardný režim sania (drevené podlahy) poskytuje cca. 100 minút na čistenie. BoostIQ režim (koberce) poskytuje približne 50 minút na čistenie.

  Max sacia režime na stredné-vlasové koberce poskytuje cca. 40 minút na čistenie.

  RoboVac iba pripojí k frekvencie 2,4 GHz. Uistite sa, že používate 2,4 GHz smerovač alebo dual-band router, ktorý je nakonfigurovaný na podporu frekvencie 2,4 GHz pásmo. RoboVac nepodporuje frekvenčné pásmo 5 ghz.

  Použitie Bounce Navigáciu znamená, že RoboVac bude nasledovať náhodný cesta pri čistení. Táto metóda je ešte stále preukázané, že na pokrytie celej miestnosti v priebehu času.

 • Recenzie (2)

  • Elena 975

   I've had the robovac for about a week. So far I've been pretty happy with it. It's quiet when it runs and seems to clear well and finds a lot of stuff even when I think the carpet it already pretty clean. It's not a particularly smart vacuum but seems to find it's way around fairly well. It sometimes misses some patches but tends to get them the next time it runs. I wanted to get a reasonable robovac without it costing too much and the Eufy 30C seems to fit this pretty well so I'm happy.

  • Mushiqaii Umikai

   مره تجنن تكنس الغبار والاشياء الصغيره جدا

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty