Opona Moderné umelecké Diela s Kvetmi Ťahy Postriekaniu Dekoratívne Zábava Zelená Modrá Čierna, Fuchsia Kvetinový Tlač Opona Moderné umelecké Diela s Kvetmi Ťahy Postriekaniu Dekoratívne Zábava Zelená Modrá Čierna, Fuchsia Kvetinový Tlač Opona Moderné umelecké Diela s Kvetmi Ťahy Postriekaniu Dekoratívne Zábava Zelená Modrá Čierna, Fuchsia Kvetinový Tlač Opona Moderné umelecké Diela s Kvetmi Ťahy Postriekaniu Dekoratívne Zábava Zelená Modrá Čierna, Fuchsia Kvetinový Tlač Opona Moderné umelecké Diela s Kvetmi Ťahy Postriekaniu Dekoratívne Zábava Zelená Modrá Čierna, Fuchsia Kvetinový Tlač Opona Moderné umelecké Diela s Kvetmi Ťahy Postriekaniu Dekoratívne Zábava Zelená Modrá Čierna, Fuchsia Kvetinový Tlač

Opona Moderné umelecké Diela s Kvetmi Ťahy Postriekaniu Dekoratívne Zábava Zelená Modrá Čierna, Fuchsia Kvetinový Tlač

€50.66 €45.59
Skladom
m556

Štítky: rám opona, thajský opony, spp opony, opona ráfiky, opona ohýbanie, stredne opony, kreslenie opony, bod opony, coral opony, Voile Opony.

 • Druh: Opona
  Názov Značky: Henge Domov

  Henge Domov Záclony sú vyrobené z vysoko kvalitného, stroj umývateľný, hodvábny satén polyesterových tkanín.

  Či už ste moderný minimalistický, je boho štýl ventilátor, alebo klasické, retro dekor milenca, náš stovky vzorov vám veľa možností človeka do vášho domova. Krásne farby môžu zápas a miešať s vašou existujúce dekorácie, a pridať znak, aby svoj životný priestor. Obrazy sú tlačené s najnovšou technológiou tlače, a zobrazí sa najviac presné farby je to možné, bez farby strácajúce sa v čase.

  Veľkosť

  Cena je za sadu 2 záclonové panely spolu. Šírka jedného panelu je 1.45 m (celkom opony šírka je 2.90 m). Prosím, aby ± 2 cm rozdiel vzhľadom na ručné meranie.

  Paket obsahuje dve tyče vrecku záclonové panely a zadarmo plastové záclonové háčiky.

  Panely je možné zavesiť pomocou záclonové tyče alebo háčiky.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty