1 Pár Požičovňa Predĺžená Rukoväť Spätné Zrkadlo Na Horskom Bicykli, Bezpečnosť Počas Jazdy Vypuklé Odrazom Vzad Zrkadlo Na Koni Príslušenstvo 1 Pár Požičovňa Predĺžená Rukoväť Spätné Zrkadlo Na Horskom Bicykli, Bezpečnosť Počas Jazdy Vypuklé Odrazom Vzad Zrkadlo Na Koni Príslušenstvo 1 Pár Požičovňa Predĺžená Rukoväť Spätné Zrkadlo Na Horskom Bicykli, Bezpečnosť Počas Jazdy Vypuklé Odrazom Vzad Zrkadlo Na Koni Príslušenstvo 1 Pár Požičovňa Predĺžená Rukoväť Spätné Zrkadlo Na Horskom Bicykli, Bezpečnosť Počas Jazdy Vypuklé Odrazom Vzad Zrkadlo Na Koni Príslušenstvo 1 Pár Požičovňa Predĺžená Rukoväť Spätné Zrkadlo Na Horskom Bicykli, Bezpečnosť Počas Jazdy Vypuklé Odrazom Vzad Zrkadlo Na Koni Príslušenstvo 1 Pár Požičovňa Predĺžená Rukoväť Spätné Zrkadlo Na Horskom Bicykli, Bezpečnosť Počas Jazdy Vypuklé Odrazom Vzad Zrkadlo Na Koni Príslušenstvo

1 Pár Požičovňa Predĺžená Rukoväť Spätné Zrkadlo Na Horskom Bicykli, Bezpečnosť Počas Jazdy Vypuklé Odrazom Vzad Zrkadlo Na Koni Príslušenstvo

€5.91 €4.14
Skladom
m440

Štítky: jazda na bicykli kolesa cesty, odrážajú nálepky, riadidlá bike zrkadlo, odrážajú, požičovňa zrkadlo cesty, bike príslušenstvo všeobecné, mesto, horský bicykel, muž horský bicykel, bike príslušenstvo bontrage, nekonečné nástenné zrkadlo.

 • Pôvod: CN(Pôvodu)
  Číslo Modelu: Spätné Zrkadlo

  Funkcie:

  *1. 360° otáčania nastaviteľný uhol, spätné zrkadlo možno otáčať o 360°, zrkadlo tyč môže byť upravená o 90°, odmietnuť cestovať bezpečne v nevidiacich oblasti.

  *2. Zliatina hliníka, nastaviteľné zrkadlo tyč, pomocou hliníkovej zliatiny zrkadlo prút, aby sa zabránilo hrdzavé skrutky, priemer 8 mm, zrkadlo tyč môže byť upravená o 90 stupňov.

  *3. 6 mm prepočet na hlavu, darovať dve 6mm konverzie hlavy, pripojte konverzný hlavu, môže byť nainštalovaný priamo v elektrických vozidiel, široko používaný.

  *4. ABS zrkadlo shell je silný a odolný, pomocou ABS plast zrkadlo shell, nádherné prevedenie, pevné a trvanlivé.

  *5. Na humanized dizajn predĺženej objektív rukoväť poskytuje širšie zorné pole a jasnejší pohľad zozadu.

  *6. Carbon fiber vzor, predĺžil zrkadlo rukoväť spätné zrkadlo, zrkadlo prút, dĺžka 150 mm, nastaviteľné v uhle 90 stupňov.

  *7. Vízia rovinné zrkadlo je jasnejšie. Dizajn rovinné zrkadlo je použitý, zorné pole je široký, zrkadlový povrch je jasnejšie, a to je aj bezpečná jazda.

  *8. Zrkadlo sedadlá, hliníkové zliatiny materiálu, silné a opotrebovaniu, dlhšia životnosť.

  Špecifikácia:

  Názov produktu: Predĺžená spätné zrkadlo

  Materiál: Hliníková zliatina + ABS plast + sklo

  Skrutka: priemer 8 mm

  Váha: cca 292g (pár)

  Farba: Čierna

  Riadidlá s priemerom: v rámci 17-22 mm

  Zoznam Produktov:

  1 pár spätné zrkadlo + príslušenstvo

  Poznámka:

  1. Všetky obrázky boli odborne opraviť, ale z dôvodu rôznych okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky v fotky a položky seba, tak prosím pochopiť.

  2. Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.

 • Recenzie (1)

  • Ivancrakocevic

   Recommend consistent with the description good quality super

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty