4/6Pcs Prenosné Pet Mačka debničky Filter Pad uhlím Dezodoračné Filtre, Uhlíkové Pack Dezodorant pre mačiatka 4/6Pcs Prenosné Pet Mačka debničky Filter Pad uhlím Dezodoračné Filtre, Uhlíkové Pack Dezodorant pre mačiatka 4/6Pcs Prenosné Pet Mačka debničky Filter Pad uhlím Dezodoračné Filtre, Uhlíkové Pack Dezodorant pre mačiatka 4/6Pcs Prenosné Pet Mačka debničky Filter Pad uhlím Dezodoračné Filtre, Uhlíkové Pack Dezodorant pre mačiatka 4/6Pcs Prenosné Pet Mačka debničky Filter Pad uhlím Dezodoračné Filtre, Uhlíkové Pack Dezodorant pre mačiatka 4/6Pcs Prenosné Pet Mačka debničky Filter Pad uhlím Dezodoračné Filtre, Uhlíkové Pack Dezodorant pre mačiatka

4/6Pcs Prenosné Pet Mačka debničky Filter Pad uhlím Dezodoračné Filtre, Uhlíkové Pack Dezodorant pre mačiatka

€3.86 €3.10
Skladom
m422

Štítky: akvárium filter boul, smtp, cat hračka, mačka piesku, väzby domáce zvieratá, box vrhu, vrh malá lopatka, box podstielku, vybuchujúce mačiatka strany balenie originál, podstielku.

 • Materiál: Iné
  Číslo Modelu: -
  Súbor Typ: No

  Odrážky:

  1、Podstielku Filter: Nechajte vaše debničky cítiť ako nový, opäť, vyriešiť zlý pach problém odpadkov môže. Odstrániť zápach, udržať sviežu a čistú vôňu, a aby sa vaše zvieratko zdravé a náladový. Nech sa vaše zvieratko žiť šťastný život.

  2、Silné Adsorpcie Funkcia: Vyrobené z uhlím. Prijať high-molecular lepenie materiálov pripojiť vysoko-kvalitné práškové katalyticky aktívne uhlie na penenie dopravcu. Vysoký obsah uhlíka a dobré adsorpcie výkon.

  3、Bezpečný Materiál: aktívne uhlie je netoxická a prirodzené, ktorý môže absorbovať a filtrovať zápach na dlhú dobu. To je jedno, tak prosím nevyplachujte.

  4、Jednoduchá Inštalácia: Umiestnite ho v prieduch debničky, filter má silný vplyv absorpcie, tak, že kôš môže udržať sviežu a poskytnúť sviežu vôňu.

  5、Rozmery (Približne): 15.5 * 16,5 cm. Hrúbka: 1 cm. Môže byť rez, vhodný pre väčšinu vrhu misy.

  Špecifikácie (cca.):

  Názov: podstielku dezodorant pad

  Materiál: aktívne uhlíkové vlákna

  Špecifikácie: 4pc, 6pc

  Veľkosť: 15.5*16,5 cm/6.1*6.5 v, Hrúbka: 1 cm/0.39 v

  Hmotnosť: jeden kus 16 g, 4 kusy: 75g, 6 kusov: 120 g

  Balenie Zoznam:

  Mačka debničky replacment filter*1

 • Recenzie (2)

  • Axllleks23

   ok

  • Saaya Maidyr

   Fast shipping. It looks of quality. When I put it I'll say how about the smells

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty