KEYDIY pre Ferrari Štýl B17 KD900/URG200 Tlačidlo Programátor B Series KD MINI Generater Diaľkové Ovládanie S kotúčom KEYDIY pre Ferrari Štýl B17 KD900/URG200 Tlačidlo Programátor B Series KD MINI Generater Diaľkové Ovládanie S kotúčom KEYDIY pre Ferrari Štýl B17 KD900/URG200 Tlačidlo Programátor B Series KD MINI Generater Diaľkové Ovládanie S kotúčom KEYDIY pre Ferrari Štýl B17 KD900/URG200 Tlačidlo Programátor B Series KD MINI Generater Diaľkové Ovládanie S kotúčom KEYDIY pre Ferrari Štýl B17 KD900/URG200 Tlačidlo Programátor B Series KD MINI Generater Diaľkové Ovládanie S kotúčom KEYDIY pre Ferrari Štýl B17 KD900/URG200 Tlačidlo Programátor B Series KD MINI Generater Diaľkové Ovládanie S kotúčom

KEYDIY pre Ferrari Štýl B17 KD900/URG200 Tlačidlo Programátor B Series KD MINI Generater Diaľkové Ovládanie S kotúčom

€10.14 €8.62
Skladom
m34078

Štítky: kľúčové keydiy, kľúčové mini kd, offic 2019, ferrari príveskom, autol tlačidlo programátor, bentley, ovládanie keydiy, ferrari logo, ferrari kľúč reťazca, KEYDIY.

 • Prispôsobenie: Áno
  Iné Katalógové Číslo: Auto Kľúč
  Výmenný Katalógové Číslo: b17
  Krajina/Oblasť Automobilovej Výroby: Čína
  Druh Materiálu: PVC
  Názov Značky: HKOBDII
  R/C Funkcia: S
  Výrobca Katalógové Číslo: KEYDIY

  KEYDIY pre Ferrari Štýl B17 KD900/URG200 Tlačidlo Programátor B Series KD MINI Generater Diaľkové Ovládanie S kotúčom

  Naše diaľkové práci s našimi KD stroj môže pracovať na rôznych auta, diaľkový ovládač, čo musíte urobiť, je, aby sa do vzdialenej chcete naše KD stroj. Všetky B01, B02, B03, B04, B05 a B06 B07 môže pracovať na rôznych frekvenciách vzdialená, rozdiel medzi týmito diaľkových ovládačov je, že sú s iný tvar.

  Funkcie:

  Stav: 100% Zbrusu Nový

  Pôvodná veľkosť

  Poskytujú veľkoobchod

  Vysoká kvalita

  Farba: Čierna

  Tlačidlá: 3 Tlačidlá

  Elektronika/Batérie: Nie

  Zoznam Balíkov:

  1pcs x KD900 Kľúč

  Normálne, budeme loď z objednávku do 1-2 pracovných dní po platby vymazané. Prosím, uistite sa, že vaša adresa je správne pred platby. Prosím, nedávaj nás 1-3 nízke skóre na dopravu, ako sme dodaní položky rýchlo, ale zámorských dopravu závisia od mnohých faktorov, ako sú logistika, počasie, krajiny politiky, akékoľvek problémy, prosím, kontaktujte nás prvý. Aby sa zabezpečilo, že dostanete vašu objednávku bez alebo menej daní, budeme deklarovať ako "DARČEK" s nižšou hodnotou, hodnotou neodráža celková cena, ktorú ste zaplatili alebo trhová hodnota a môže sa nevzťahuje na krajiny s rôznymi colných predpisov. Ak sa vám nebude páčiť, na nižšiu hodnotu, vyhlásenie, prosím, kontaktujte nás alebo odchode správy v objednávke. Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Pripomienka:Všetky photoes sú len pre referenčné účely, Špecifikácie podliehajú phisycal produktu. Ak chcete kúpiť viac, prosím kontaktujte nás. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu alebo otvorenie spory, budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy. Všetky e-maily budú replyed v rámci 1 deň, Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo re-poslať svoj e-mail, budeme odpovedať čo najskôr.

 • Recenzie (2)

  • Canhaum Em Massa

   I thought it was better

  • Vihareveliviba

   ok

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty