HUION HS64 6x4 Cm Kreslenie Grafické Tablety Telefón, Tablet Maliarske Náradie s akumulátorom-Free, dotykové Pero pre Android, Windows a macOS HUION HS64 6x4 Cm Kreslenie Grafické Tablety Telefón, Tablet Maliarske Náradie s akumulátorom-Free, dotykové Pero pre Android, Windows a macOS HUION HS64 6x4 Cm Kreslenie Grafické Tablety Telefón, Tablet Maliarske Náradie s akumulátorom-Free, dotykové Pero pre Android, Windows a macOS HUION HS64 6x4 Cm Kreslenie Grafické Tablety Telefón, Tablet Maliarske Náradie s akumulátorom-Free, dotykové Pero pre Android, Windows a macOS HUION HS64 6x4 Cm Kreslenie Grafické Tablety Telefón, Tablet Maliarske Náradie s akumulátorom-Free, dotykové Pero pre Android, Windows a macOS HUION HS64 6x4 Cm Kreslenie Grafické Tablety Telefón, Tablet Maliarske Náradie s akumulátorom-Free, dotykové Pero pre Android, Windows a macOS

HUION HS64 6x4 Cm Kreslenie Grafické Tablety Telefón, Tablet Maliarske Náradie s akumulátorom-Free, dotykové Pero pre Android, Windows a macOS

€45.09 €27.51
Skladom
m34016

Štítky: kresliť tablet, displej stojan, diamant farby, gaomon, huion, mobil, stick usb, huion h320, batéria v, tablety voyo 10 palec.

 • Digitálne Pero: PW100
  Názov Značky: huion
  Rozmer: 200 x 166 x 8 mm
  OS podpora: Android OS 6.0, Windows 7, macOS 10.12 alebo neskôr
  Úrovne Tlaku: 8192
  Stlačte Klávesy: 4 Prispôsobené Stlačte Klávesy
  Číslo Modelu: HS64
  Tablet Šírka: 166mm
  Typ Rozhrania: USB
  Druh: Digitálne Tablety
  Rozhranie: USB
  OTG funkcia: Áno
  Materiál: Plastové
  Rozlíšenie Pomer: 5080lpi
  Tablet dĺžka: 200 mm
  Prehľad kurzu: 233PPS
  Snímanie Výšky: 10 mm
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Veľkosť obrazovky(uhlopriečka): 4"
  Certifikácia: CE
  Úroveň tlaku: 8192Levels
  Pracovné oblasti: 160 x 102mm (6.3 x 4in)
  Pero technológie: Batéria-Free Elektromagnetické Rezonancie
  Package: Áno
  Čistá Hmotnosť: 258g

  Ultra-tenké & Široké Použitie

  Huion HS64 grafický tablet je 258g hmotnosť a 8mm hrubé, podpora Android mobilné telefónne spojenie, ako aj macOS 10.12 alebo novší a Windows 7 alebo novší operačný systém. Kompatibilné s Microsoft Office ako Word, PowerPoint, OneNote a viac.

  Batéria-Free Pero pre Úsporu Energie

  Jednoducho pripojte zariadenie k HS64 tablet, hrať badayer racing je pre vás! Hru alebo začiatkom práce, koncept, farby alebo upraviť photes, podpísať dokumenty digitálne, vytvoriť myseľ-mapy, nakresliť diagramy alebo si poznámky. Pekný výber pre Dištančné Vzdelávanie a Webové Konferencie, on-line schôdzky alebo výučby.

  Veľký Pracovný Priestor

  Pero tabletu funkcie PC/ notebooku pracovná plocha je 160 x 102mm a mobilný telefón/tablet pracovného priestoru je 102 x 63,8 mm. 5080 LPI pero rozlíšenie a 266PPS Správa kurz poskytuje hladké kreslenie pre vaše umelecké diela stvorenia. Nie je vhodný pre IPhone/iPad/HUAWEI jMM-ALOO&VNS-T200. Poznámka: kurzor Sa nezobrazuje v SAMSUNG v súčasnosti.

  Výhodné 4 používateľom definované Express Kľúče

  Poskytuje viac možností prispôsobenia na dosah ruky, zachytiť a vyjadriť svoje myšlienky rýchlejšie a ľahšie.

 • Recenzie (4)

  • Boyyeuvo1102

   Better than I expected! Came intact and earlier than expected!!!!!!

  • Reutova1985

   Arrived super fast, less than a month (from China). Well packed, with all the items description. Learning to use but the installation is easy and fast TBM!

  • Viktoriyayvuw

   All OK, it came with a risk through bottom, received the partial refund.

  • Sonya13 97

   Produto perfeito! Chegou MUITO rápido (9 dias, interior de SP), não fui taxada na Receita e veio exatamente como na descrição, com todos os acessórios. Recomendo demais a loja/vendedor. Tudo funcionando perfeitamente. ---- Perfect product!! It arrived REALLY fast (9 days, Sao Paulo State), no taxes from customs and it came exactly as in the description, with all the accessories. I recommend buying from this seller. All is working perfectly.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty