Elektronický Výškomer Karabína Výškomer Ručné Teplomer Vonkajší Rybárske Predpoveď Počasia Režim Metrov Vonkajší Gadget Elektronický Výškomer Karabína Výškomer Ručné Teplomer Vonkajší Rybárske Predpoveď Počasia Režim Metrov Vonkajší Gadget Elektronický Výškomer Karabína Výškomer Ručné Teplomer Vonkajší Rybárske Predpoveď Počasia Režim Metrov Vonkajší Gadget Elektronický Výškomer Karabína Výškomer Ručné Teplomer Vonkajší Rybárske Predpoveď Počasia Režim Metrov Vonkajší Gadget Elektronický Výškomer Karabína Výškomer Ručné Teplomer Vonkajší Rybárske Predpoveď Počasia Režim Metrov Vonkajší Gadget Elektronický Výškomer Karabína Výškomer Ručné Teplomer Vonkajší Rybárske Predpoveď Počasia Režim Metrov Vonkajší Gadget

Elektronický Výškomer Karabína Výškomer Ručné Teplomer Vonkajší Rybárske Predpoveď Počasia Režim Metrov Vonkajší Gadget

€7.19 €5.54
Skladom
m33932

Štítky: vonkajšie gadgets nástroje, gadget nástroj, dlaždice gadgets, misol, gadget, elektronické lekárske gadget, multifunkčný nástroj, 3 d tričko, trawel vrecku ohrievača, gadgets elektronické.

 • Veľkosť: S
  Druh: Vrecku, Multi Nástroje

  Funkcie:

  *1. Multi-funkcie: Digitálny výškomer prichádza s digitálnym tlak, predpoveď počasia, čas, kalendár, teplomer a podsvietenia.

  *2. Inovovaný: druhá generácia revidovaný vonku výškomer zrušená kompas (pôvodne jednoduché merať s chyba a chyba je trochu veľký), zvýšené zobrazenie na výšku. Nadmorská výška sa v súčasnosti meria sám v 2 minút po začiatku, nemusíte zadať manuálne, a pôvodný stroj bol vstup manuálne. To je sprevádzané historické nadmorská výška tlaku záznamy a je možné uložiť až na 256 záznamov.

  *3. Výškomer: -700 m ~ 9000 metrov (-2300 ~ výškou 2950 stôp) rozsah merania (výškomer môže byť použitý pre prvý test oprava.). 1 meter alebo 3 metre rozlíšenie.

  *4. Predpovedať Počasie: Spustenie predpovedať počasie v nasledujúcich 12 až 24 hodín, a efektívny dosah je 30~50 KM.

  *5. Výškomer Tlak: Určené na vonkajšie použitie, a to je perfektné zariadenie pre škálu outdoorových aktivít. Môžu byť zavesené na batoh, opasok pre jednoduché prenášanie, keď stlačíte ktorékoľvek tlačidlo kedykoľvek, poskytne vám s podsvietením.

  Špecifikácia:

  1. Stlačením a pridržaním tlačidla [SET] na 2 sekundy, 24h bliká, stlačte tlačidlo [ALTI/+] tlačidlo pre prepnutie vyberte 24h alebo 12Hr

  2. Stlačením tlačidla [SET] a nastavte čas, nastavenie, v tomto čase hodinu číslic flash, stlačte tlačidlo [ALTI/+] alebo [-] hodinu nastavíte hodnotu;

  3. Stlačte [SET] na flash minút, stlačte [ALTI/+] alebo [ - ], ak chcete nastaviť minútu hodnota;

  4. Stlačením tlačidla [SET] na flash rok počet kalendára, stlačte [ALTI/+] alebo [-] tlačidlo nastavíte rok hodnota;

  5. Stlačením tlačidla [SET] na flash číslo mesiaca v kalendári, stlačte tlačidlo [ALTI/+] alebo [-] tlačidlo na nastavenie mesiaca hodnota;

  6. Stlačením tlačidla [SET] na flash dátum číslo kalendára, stlačte [ALTI/+] alebo [-] tlačidlo, ak chcete nastaviť dátum, hodnota;

  7. Stlačte tlačidlo [SET], tlačidlo flash teplota jednotky °C, stlačte tlačidlo [ALTI/+] tlačidlo pre prepnutie vyberte teplota jednotky °C alebo °F;

  8. Stlačením tlačidla [SET] na pressurize v HPA, stlačte tlačidlo [ALTI/+] tlačidlo pre prepnutie na zvolený tlak vzduchu jednotka HPA/inHg/mmHg;

  9. Stlačením tlačidla [SET] na zvýšenie výška jednotky M, stlačte tlačidlo [ALTI/+] tlačidlo pre prepnutie vyberte výška jednotky M alebo NÔH;

  10. Po nastavení, stlačte tlačidlo [HISTÓRIA], ak chcete ukončiť nastavenie štátu, alebo nevykonávajte žiadne prevádzky do 10 sekúnd automaticky ukončiť nastavenie;

  11. Stlačte [SET] tlačidlo, ak chcete zmeniť spôsob, čas a kalendár sú zobrazené.

  Funkcia:

  1. Tlak:

  Aktuálny tlak vzduchu hodnota sa zobrazí ihneď na displeji po zapnutí. Stlačte tlačidlo [ALTI/+] tlačidlo na prepínanie medzi tlak a výškomer.

  2. Výškomer:

  Výška hodnoty zobrazené na displeji po zapnutí je morom výšky aktuálnej polohy. Vo výške zobraziť stav, stlačte tlačidlo [SET] a [nadmorská VÝŠKA/+] tlačidlá súčasne, stlačte tlačidlo [+] alebo [ - ], ak chcete zmeniť aktuálnu hodnotu výšky.

  Relatívna výškomer

  Relatívna výškomer slúži na vymazanie výška nameraná hodnota v tomto čase a pozícii, v tomto čase sa používa ako 0M výška bodu. Výška hodnoty stúpajúci alebo klesajúci od 0 výška bodu je relatívna výška hodnoty.

  Jasné výšky hodnoty, stlačte a podržte tlačidlo [ALTI/+] tlačidlo, kým 0M je zobrazené v spodnej časti obrazovky. V tomto bode, displej začne zobrazovať relatívna výška hodnoty pohyb. Stlačte a podržte [ALTI/+] tlačidlo, ak chcete prepnúť späť. K skutočnej výšky hodnoty.

  3. Predpoveď počasia:

  Spustenie predpovedať počasie v nasledujúcich 12 až 24 hodín, s platnou rozsahu 30 až 50 KM.

  1. Keďže predpoveď počasia budú ovplyvnené námornej alebo continental poveternostné javy, a teda nepríjemnosti spôsobené nepresná predpoveď, pozrite si predpoveď počasia miestne meteorologické observatórium.

  2. Predpoveď počasia je pre nasledujúcich 12-24 hodín a nemusí odrážať aktuálnu situáciu.

  4. Nadmorská výška historického tlak záznam:

  Ťuknite na [História] tlačidlo v výškomer režim ak si chcete prezrieť historické absolútna výška. Zakaždým, keď vstúpite do tohoto režimu, najskôr uloží záznam je vždy zobrazená na displeji. Stlačte [ALTI/+] alebo [-] zobraziť históriu dopredu alebo dozadu. nahrávanie.

  Ťuknite na [História] tlačidlo v barometer režim ak si chcete prezrieť historické barometrický záznam. Zakaždým, keď vstúpite do tohoto režimu, najskôr uloží záznam je vždy zobrazená na displeji. Stlačte tlačidlo [ALTI/+] alebo [-] tlačidlo pre zobrazenie dopredu alebo dozadu. história záznamu.

  To môže ušetriť až na 256 záznamov. V predvolenom nastavení, záznam sa ukladá automaticky každých 5 minút. Stlačte a podržte tlačidlo [HISTÓRIA], ak chcete nastaviť históriu interval. Škála je od 1 do 60 minút.

  5. Úspora energie dizajn:

  Ak nechcete použiť žiadnu funkciu prístroja, v každom štáte, stlačením a podržaním tlačidla [SET] na približne 5 sekúnd, prístroj prejde do režimu spánku, a na celej obrazovke nebudú zobrazené. Keď stlačíte toto zariadenie znova, stlačením ľubovoľného tlačidla sa obnoví zobrazenie pred režimu spánku.

  6. Zadné svetlo:

  Stlačte ľubovoľné tlačidlo na zapnutie podsvietenia v akomkoľvek stave. Stlačte ľubovoľné tlačidlo, ak chcete predĺžiť čas podsvietenia, na 5 sekúnd, keď podsvietenie zapnuté. Ak to nefunguje, stlačte ľubovoľné tlačidlo, podsvietenie displeja sa automaticky vypne po 5 sekundách.

  Špecifikácia:

  Model:XD-TK4

  Materiál:ABS

  Historické výškový rekord:256PSC záznam

  Teplomer:Celzia / Stupeň Fahrenheita formát

  Hodiny:12-hodinový alebo 24-hodinový formát

  Úspora energie dizajn:Spustiť automatické meranie nadmorskej výšky

 • Recenzie (1)

  • Freemail Kbt

   Poor quality of urun 1 poor quality 2 Wrong color There are ziplets on the top 3

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty