Ochranný Kryt Prachu Spp Tienené Anti-oxidačné pre Hluk Zátka Pozlátené Medi XLR Konektor Čiapky XLR Chrániť Spp Ochranný Kryt Prachu Spp Tienené Anti-oxidačné pre Hluk Zátka Pozlátené Medi XLR Konektor Čiapky XLR Chrániť Spp Ochranný Kryt Prachu Spp Tienené Anti-oxidačné pre Hluk Zátka Pozlátené Medi XLR Konektor Čiapky XLR Chrániť Spp Ochranný Kryt Prachu Spp Tienené Anti-oxidačné pre Hluk Zátka Pozlátené Medi XLR Konektor Čiapky XLR Chrániť Spp Ochranný Kryt Prachu Spp Tienené Anti-oxidačné pre Hluk Zátka Pozlátené Medi XLR Konektor Čiapky XLR Chrániť Spp Ochranný Kryt Prachu Spp Tienené Anti-oxidačné pre Hluk Zátka Pozlátené Medi XLR Konektor Čiapky XLR Chrániť Spp

Ochranný Kryt Prachu Spp Tienené Anti-oxidačné pre Hluk Zátka Pozlátené Medi XLR Konektor Čiapky XLR Chrániť Spp

€7.86
Skladom
m33853

Štítky: 3pin xlr, prípade xlr, konektor gx20, konektor xlr, neutrik zásuvky, spp xlr, usb xlr, rca na xlr, konektor xlr, prach rca.

 • Druh: Elektrické Zástrčky
  Zväzok: Bundle1
  Názov Značky: GQAE
  Číslo Modelu: Nie dodanie
  Uzemnenie: Štandardné Uzemnenie
  Wifi: Áno
  Počet Zásuviek: 1
  Sub-Spínača: No
  Predlžovací Kábel Dĺžka: ŽIADNE
  Aplikácia: Rezidenčné / General-Purpose
  Prepäťová Ochrana: No
  Ochrana Proti Preťaženiu: No
  Synchrónne Opravu Technológie: No

  Ochranný Kryt Prachu Spp Tienené Anti-oxidačné pre Hluk Zátka Pozlátené Medi XLR Konektor Čiapky XLR Chrániť Spp Materiál: čistej medi á / ródium á / Teflón Všetky druhy audio zariadenia terminály sú vystavené z dôvodu nedostatočnej ochrany. V priebehu času, existujú rôzne úrovne popola, oxidácii a korózii. To prinieslo veľký negatívny dopad na budúce použitie, a starnutie terminálov na zariadeniach, ktoré výrazne ovplyvňuje kvalitu zvuku. Okrem toho, v priestore, v ktorom žijeme, nie je tam veľké množstvo rádiových vĺn informácie, ktoré pochádza z mobilného telefónu signály, rozhlasové stanice, signály, bezdrôtové TV stanice signály, elektromagnetické vaňa vlny vytvorené, keď sa na elektrické zariadenia pod napätím, atď., ktorá bude vystavená terminálové rozhranie prijímať určité Šum signálu. Po všetkých nečinnosti a terminálov v ozvučenie sú uvádzané na kovový ochranný kryt, môže sa účinne brániť prachu, oxidácii a korózii, a môže tiež štít všetky zlé hluku, takže zvukové pozadie zariadenia viac ticho. Tieto nie sú plasty. Ochranné spp môžu byť nahradené!

 • Recenzie (2)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty