Kufri Organizátor Políčko, Veľkou Kapacitou Auto Multiuse Nástroje Skladovanie Taška Zakladanie Upratovanie, Kožené Skladacie Pre Núdzové Úložný Box Kufri Organizátor Políčko, Veľkou Kapacitou Auto Multiuse Nástroje Skladovanie Taška Zakladanie Upratovanie, Kožené Skladacie Pre Núdzové Úložný Box Kufri Organizátor Políčko, Veľkou Kapacitou Auto Multiuse Nástroje Skladovanie Taška Zakladanie Upratovanie, Kožené Skladacie Pre Núdzové Úložný Box Kufri Organizátor Políčko, Veľkou Kapacitou Auto Multiuse Nástroje Skladovanie Taška Zakladanie Upratovanie, Kožené Skladacie Pre Núdzové Úložný Box Kufri Organizátor Políčko, Veľkou Kapacitou Auto Multiuse Nástroje Skladovanie Taška Zakladanie Upratovanie, Kožené Skladacie Pre Núdzové Úložný Box Kufri Organizátor Políčko, Veľkou Kapacitou Auto Multiuse Nástroje Skladovanie Taška Zakladanie Upratovanie, Kožené Skladacie Pre Núdzové Úložný Box

Kufri Organizátor Políčko, Veľkou Kapacitou Auto Multiuse Nástroje Skladovanie Taška Zakladanie Upratovanie, Kožené Skladacie Pre Núdzové Úložný Box

€14.29
Skladom
m33621

Štítky: auto stan, box kufri, ply úložné boxy, veľký úložný miest, nástroje skladovanie organizátor box, pocket tool, nástroj boxy, auto emergency rescue tool, Kufor, skladacia krabica.

 • Druh Materiálu: PU koža
  Druh: Kufor Box / Taška
  Pôvod: CN(Pôvodu)

  Multi-účel

  Udržuje Vozidlo Dobre Organizovaná, Úhľadné A Čisté.Tento kmeň organizátor je veľmi užitočné v Šetrí váš vzácny úložný priestor a je vhodný pre širokú škálu vozidiel, viz. auto, Sedan, SUV, ako aj pre iné vonkajšie a vnútorné použitie.

  Nepremokavá, Ľahko Sa Čistí

  Tento skladacie kufri organizátor je vyrobený z nepremokavého materiálu a udržuje váš tovar dobre chránený pred striekajúcou vodou a vlhkosťou. Je veľmi ľahko sa čistí, stačí ho utrieť handrička a dostať to čisté ako nové.

  Vysoko-kvalitný Materiál

  Vyrobené z prvotriednej kvality Mikrovlákno Kože, má krásny vzhľad a kvalitné prevedenie. Je vysoko odolná, oderu a poškriabaniu. Široké dno zaručuje stabilitu a pevnosť.

  Ľahký A Sklopný Dizajn

  Skladacia Úspora Priestoru Dizajn.Tento viacúčelový batožinového priestoru organizátor box udržuje vaše auto uprataný a vaše veci dobre usporiadané. Je to veľmi jednoduché rozšíriť a v priebehu minúty ste pripravení, aby sa vaše veci a potraviny v usporiadaného módy. Tiež, Suchý zips, popruhy podržte ju v uzavretej polohy, keď nie v použitie.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty