Doprava zadarmo 3KS vysokou hustotou odolné diamantové segmenty pre výmenu 18-254mm, priemer diamond mokré core bitov segmenty Doprava zadarmo 3KS vysokou hustotou odolné diamantové segmenty pre výmenu 18-254mm, priemer diamond mokré core bitov segmenty Doprava zadarmo 3KS vysokou hustotou odolné diamantové segmenty pre výmenu 18-254mm, priemer diamond mokré core bitov segmenty Doprava zadarmo 3KS vysokou hustotou odolné diamantové segmenty pre výmenu 18-254mm, priemer diamond mokré core bitov segmenty Doprava zadarmo 3KS vysokou hustotou odolné diamantové segmenty pre výmenu 18-254mm, priemer diamond mokré core bitov segmenty Doprava zadarmo 3KS vysokou hustotou odolné diamantové segmenty pre výmenu 18-254mm, priemer diamond mokré core bitov segmenty

Doprava zadarmo 3KS vysokou hustotou odolné diamantové segmenty pre výmenu 18-254mm, priemer diamond mokré core bitov segmenty

€4.23 €3.89
Skladom
m33609

Štítky: kotúč diamantový, konektor hlavičky, screwdrive bit nastavený, konektor hlavičky pin, hlavička pin, diamantová vŕtačka, crown diamond, náramok strieborný kôň, konkrétne pohár videl, bit nastavený.

 • Veľkosť: 23*10*3.5mm
  Číslo Modelu: VD-DB-SG231035
  Druh: Jadro Vrtáka
  DIY Dodávky: Inštalatérske práce
  Dĺžka: 23*10*3.5 MM
  QTY: 3KS
  Použitie: Muriva, Vŕtanie
  Položka: Segmenty pre core bitov
  Názov Značky: NoEnName_Null
  Materiál: Diamond
  Aplikácia: pre výmenu používa na diamantové segmenty core bitov

  Špecifikácie výrobku: Názov Výrobku: vysoká hustota odolné diamantové segmenty Veľkosť:23*10*3.5 mm Segment forma: ploché segmentu, ak priemer menej ako 51mm; veľký múr segmenty s priemerom nad 51mm. Materiál Kov, Diamant Častice Farba:Šedá Zodpovedajúce vyššie uvedených priemer mokré diamond core bitov.

  Aplikácia:

  Široko používaný pre výmenu používa na diamantové segmenty core bitov vrtákov na vŕtanie železobetónových a iných tvrdých materiálov core vŕtanie, ako je napríklad klimatizácia inštaláciu, plynovod,vysoké ceste, dopravné značky,mosty, letiská pre vysokú rýchlosť vŕtania.

  Súvisiace Výrobky: Výrobok zobraziť

  Segmenty po sharping

  Zásielky:

  Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

  Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, sprostredkovanie, poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

  Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

  Vracia:

  Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

  Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

  Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

  Záruka A Údržba:

  Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru . Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

  Poskytujeme tiež 12 - mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

  Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

  Spätná väzba:

  Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

  Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty