Vnútorné Vonkajšie Digitálna meteorologická Stanica, Bezdrôtový LCD Displej w/ Budík Real-Time Teplota/Vlhkosť/Prognóza Funkcia Domov Vnútorné Vonkajšie Digitálna meteorologická Stanica, Bezdrôtový LCD Displej w/ Budík Real-Time Teplota/Vlhkosť/Prognóza Funkcia Domov Vnútorné Vonkajšie Digitálna meteorologická Stanica, Bezdrôtový LCD Displej w/ Budík Real-Time Teplota/Vlhkosť/Prognóza Funkcia Domov Vnútorné Vonkajšie Digitálna meteorologická Stanica, Bezdrôtový LCD Displej w/ Budík Real-Time Teplota/Vlhkosť/Prognóza Funkcia Domov Vnútorné Vonkajšie Digitálna meteorologická Stanica, Bezdrôtový LCD Displej w/ Budík Real-Time Teplota/Vlhkosť/Prognóza Funkcia Domov Vnútorné Vonkajšie Digitálna meteorologická Stanica, Bezdrôtový LCD Displej w/ Budík Real-Time Teplota/Vlhkosť/Prognóza Funkcia Domov

Vnútorné Vonkajšie Digitálna meteorologická Stanica, Bezdrôtový LCD Displej w/ Budík Real-Time Teplota/Vlhkosť/Prognóza Funkcia Domov

€49.58 €30.73
Skladom
m33367

Štítky: stanica meteo bezdrôtové, pre domáce, stanica meteo sans fil misol, ovládanie teploty, digitálne hodiny, počasie dekoratívne, digitálne stanice počasie, wa meteo stanica, stanica meteo, meteorologická stanica predpoveď vonkajšie, meteo stanica wifi aplikácie.

 • Názov Značky: Dreamburgh
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Teória: Regulátor Teploty
  Použitie: Vnútorné
  Štýl: Stojí Stanice

  【60M Bezdrôtový Prenos, Jednoducho Vedieť, Počasie, bez toho aby museli opustiť Domov] vyzýva So 2020 Upgrated nové citlivé a presné vzdialeného snímača, Koogeek bezdrôtová meteo stanica zobrazuje v reálnom čase počasie prostredníctvom monitorovania vnútorné a vonkajšie teploty a vlhkosti. Až 60 metrov bezdrôtový prenos(bezbariérové),čo znamená, že si môžete dať im vo svojom dvore, záhradu alebo nádvorie,môžete ľahko poznať vonkajšie stave bez ísť von. 【Vlhkosť Monitorovanie s cieľom Chrániť Vaše Zdravie a Rodiny] vyzýva Svoje rodiny zdravie závisí na správnu teplotu a vlhkosť. Meteorologickej stanice umožňuje ľahko vidieť vnútorné a vonkajšie vlhkosť presne, a zistiť 20%-95% vlhkosť. To je lepšie udržať vlhkosť 45% -55%, čo je viac pohodlné pre vaše telo. Sledovať vlhkosť na prvý pohľad a prijala vhodné opatrenia na ochranu vášho zdravia a rodiny. Napríklad, keď je vlhkosť menej ako 45%, otvorte zvlhčovač v čase. 【LCD Farebný Displej, Pozrite si časť Základné Počasie bez Nosiť Okuliare] vyzýva Ľahko čitateľné pre vašich rodičov alebo dedko, nie je potrebné nosiť okuliare. Bezdrôtová meteo stanica má jasný LCD displej a podsvietenie dotykového displeja. Dokonca aj v zlých svetelných podmienkach, je jasné vidieť skutočnú teplotu a vlhkosť. Farebný displej je ľahko čitateľný a ponúka veľké, tučné čísla a ikony. 【Presné Atómové Hodiny Si môžete Vychutnať Viac Pravidelných Život] vyzýva Viac ako meteorologická stanica,je aj budík. Atómové hodiny je presný a chyba je len 1s, vy sa nemusíte obávať, že je neskoro, nič viac. To najlepšie vstavaný teplomer, hodiny má dvojité alarmy.Pre tých, ktorí chcú spať, spánok funkcia poskytuje extra 5 minút spánku a potom upozorňuje znova. Takže je pre vás jednoduchšie vedieť, počasie a získajte viac pravidelných a príjemné každodenného života. 【Ušetriť Miesto & Starať-Free] vyzýva Wall mount alebo stojanu, to nebude trvať do vášho priestoru. Môžete zavesiť na stenu ako ornament alebo ho priamo na stole spoliehať na držiteľov za sebou. láskavo pozrite návod na použitie pred použitím, Ak sa stretnete s akýmkoľvek problémom počas používania alebo príjem tohto výrobku,neváhajte a kontaktujte nás, radi by sme vám zašleme výrobok video pre váš odkaz.

  Funkcie: ---predpoveď Počasia pomocou 4 rôzne režimy: Slnečno, Zamračené, Čiastočne Zamračené, Prší ---12/24 Čas a Kalendár(dni v 7 jazykoch) ---Vnútorné a vonkajšie teplota(°F alebo °C) displej ---Teplota/vlhkosť monitor ---napájané Batériou, podsvietenie svieti po dobu 10 sekúnd. ---Adaptér (je súčasťou dodávky) používajte pre plné podsvietenie ovládacích prvkov ---Až 3 senzory môžu byť pripojený. ---Priateľský dizajn: 1.Wall Mount (Zavesiť ho na stenu) 2.Stolový Stojan (Ľahko umiestnené na stole)

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty