DOPRAVA ZADARMO VODOTESNÉ DIAĽKOVÉ PSA BZUČIAK GOLIER PRE LOV s BLUETOOTH FUNKCIA DOPRAVA ZADARMO VODOTESNÉ DIAĽKOVÉ PSA BZUČIAK GOLIER PRE LOV s BLUETOOTH FUNKCIA DOPRAVA ZADARMO VODOTESNÉ DIAĽKOVÉ PSA BZUČIAK GOLIER PRE LOV s BLUETOOTH FUNKCIA DOPRAVA ZADARMO VODOTESNÉ DIAĽKOVÉ PSA BZUČIAK GOLIER PRE LOV s BLUETOOTH FUNKCIA DOPRAVA ZADARMO VODOTESNÉ DIAĽKOVÉ PSA BZUČIAK GOLIER PRE LOV s BLUETOOTH FUNKCIA

DOPRAVA ZADARMO VODOTESNÉ DIAĽKOVÉ PSA BZUČIAK GOLIER PRE LOV s BLUETOOTH FUNKCIA

€76.03
Skladom
m33338

Štítky: batéria moto x, bzučiak golier psa, bzučiak, draci psov, bzučiak hunt, tréner, obojok psa, biela perro, bzučiak psa, výcvik psa kliknite na tlačidlo.

 • Položka Druh: Výcvikové Obojky
  Materiál: Plastové
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Druh: Psy

  NOVÝ MODEL 2020 VODOTESNÉ DIAĽKOVÉ PSA BZUČIAK GOLIER PRE LOV VTIP FUNKCIU BLUETOOTH

  Toto diaľkové psa bzučiak golier na lov, BHE-REM-433 model, je vodotesný dizajn (IP67). Je vybavený 3 nastavenia (režimy) pre opakujúci sa interval Spustiť Zvuk (10,20, 30 sek) a 4 zvuky. Okrem toho, Miesto Len funkcia je poskytovaná ako dobre.

  V bzučiak môžete nastaviť zvuky a interval prostredníctvom android aplikácie

  Zvuky sú Štandardné Pípnutie, Hawk Kričať, Bobwhite Hovor, Trill Tón. Má veľmi hlasný a jasný zvuk, ktorý je počuť do vzdialenosti až do 450 metrov. Je bzučiak zapnutý, vstavaná Li-Ion batéria. To má magnetické vstavaný vypínač ON/OFF, ktoré sa aktivuje pomocou magnetu dispozícii. Má 3-os oritentation/pohybový senzor. Užívateľ môže nastaviť rôzne zvuky pre chod a bod funkcie.

  Vzdialený z bzučiak môže ovládať až 3 beepers. To je napájaný vstavaná Li-Ion batéria. Diaľkové jeho rozsah je 1500 metrov. Užívateľ môže zmeniť zvuky z diaľkového ovládača.

  Vzdialený je interaktívny. Užívateľ môže swith mimo bzučiak zvuku, stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači. Navyše je na diaľkové led a zvuk označenie keď pes body len.

  Silikónový pás je poskytovaná a nabíjačky. Prístroj je dĺžka je 6,5 cm.

  Prístroj má 1 rok záruka, a ponúkame rýchly servis po záručnej doby.

 • Recenzie (1)

  • Fuelerman

   Ratio high quality price

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty