LED Obrazovka na Stránke zväčšovacie sklo Jasnejšie Čítanie Viewer Loupe Hands-Free LED zväčšovacie sklo Dať rodičom dary LED Obrazovka na Stránke zväčšovacie sklo Jasnejšie Čítanie Viewer Loupe Hands-Free LED zväčšovacie sklo Dať rodičom dary LED Obrazovka na Stránke zväčšovacie sklo Jasnejšie Čítanie Viewer Loupe Hands-Free LED zväčšovacie sklo Dať rodičom dary LED Obrazovka na Stránke zväčšovacie sklo Jasnejšie Čítanie Viewer Loupe Hands-Free LED zväčšovacie sklo Dať rodičom dary LED Obrazovka na Stránke zväčšovacie sklo Jasnejšie Čítanie Viewer Loupe Hands-Free LED zväčšovacie sklo Dať rodičom dary LED Obrazovka na Stránke zväčšovacie sklo Jasnejšie Čítanie Viewer Loupe Hands-Free LED zväčšovacie sklo Dať rodičom dary

LED Obrazovka na Stránke zväčšovacie sklo Jasnejšie Čítanie Viewer Loupe Hands-Free LED zväčšovacie sklo Dať rodičom dary

€8.45
Skladom
m33252

Štítky: sklo zväčšiť, sklo zoom, čelo zväčšovacie sklo, led zväčšenie lupy, hlavu šatkou, sklo pre zväčšovač, magnif sklo, magnify, 10 palcový tablet, zrkadlo na stenu.

 • Názov Značky: H&JOY
  Číslo Modelu: 569SYK
  Materiál: Plastové
  Tvar: Námestie

  LED Obrazovka na Stránke zväčšovacie sklo Jasnejšie PETER

  V dnešnej dobe sme zistili, že pôvodné okno je ľahké zlomiť, pretože to je tak tenký a mäkký. tak sme sa namiesto neho ťažšie a bezpečnejšie box. Hoci budeme odoslať zadarmo jeden, ak praskne, ale to bude trvať dlho, viete. Ďakujeme za pochopenie))

  Nemusíte namáhať oči na drobné tlače — namiesto bez námahy si svoje obľúbené knihy a koníčky s výhodné, voľne stojace LED lupa na Čítanie Jasnejšie Zobrazenie. Hands-free lupy zväčší akýkoľvek objekt až tri krát, takže tlač väčšie, mobile videá jasnejšie a zložité úlohy tak oveľa jednoduchšie! Žiadne ďalšie hádanie, keď navliekanie ihly alebo čítanie textových správ. Extra-veľké zobrazenie na obrazovke na položku prináša všetko, čo do zamerania. A šikovný vstavané LED svetlo poskytuje okamžité osvietenie. Je ideálny pre čítanie podrobné grafy, recepty a označenia a môžete urobiť zložité, zložité úlohy, ako napríklad sprísnenie okuliare, vietor. Pre pridaná pohodlie, položka je voľne stojaca, a otáča sa o 180 stupňov, takže sa môžete pozíciu pre najlepšieho uhla pre každú úlohu. Pozri väčšie a jasnejšie s LED zväčšovacie sklo viewer. Zobrazenie obrazovky opatrení 7.5" x 7,5" voľne stojace pre jednoduché, hands-free použitie Zväčšuje až 3 krát Vstavané LED svetlo osvetľuje pre krištáľovo čisté zobrazenie Skvelé pre osemsmerovky puzzle, čítanie kníh, kontrola textové správy, pletenie alebo háčkovanie, a oveľa viac! Divák sa otáča o 180 stupňov Vyžaduje 4 AA batérie (nie sú súčasťou)

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty