3 V 1 Proti Štekať Stop Kôry Ultrazvukové Pes, Pet Repeller Handler S LED Veľkoobchod domáci Maznáčik Motykou Predaj Nástrojov 3 V 1 Proti Štekať Stop Kôry Ultrazvukové Pes, Pet Repeller Handler S LED Veľkoobchod domáci Maznáčik Motykou Predaj Nástrojov 3 V 1 Proti Štekať Stop Kôry Ultrazvukové Pes, Pet Repeller Handler S LED Veľkoobchod domáci Maznáčik Motykou Predaj Nástrojov 3 V 1 Proti Štekať Stop Kôry Ultrazvukové Pes, Pet Repeller Handler S LED Veľkoobchod domáci Maznáčik Motykou Predaj Nástrojov 3 V 1 Proti Štekať Stop Kôry Ultrazvukové Pes, Pet Repeller Handler S LED Veľkoobchod domáci Maznáčik Motykou Predaj Nástrojov 3 V 1 Proti Štekať Stop Kôry Ultrazvukové Pes, Pet Repeller Handler S LED Veľkoobchod domáci Maznáčik Motykou Predaj Nástrojov

3 V 1 Proti Štekať Stop Kôry Ultrazvukové Pes, Pet Repeller Handler S LED Veľkoobchod domáci Maznáčik Motykou Predaj Nástrojov

€3.78 €2.88
Skladom
m33177

Štítky: pes odrážanie, pes halo, vyhradzujeme handler pes, box anti štekot, berserk tričko, motorola v3, bbq pazúr, anti kôry, anti brechot psa, medveď pazúr mäso.


 • 3 v 1 Proti Štekať Stop Kôry Ultrazvukové Pes, Pet Repeller Handler S LED Veľkoobchod domáci Maznáčik Motykou Predaj Nástrojov

  Ultrazvukové Školenia/Vyhnať Psa Stroj Pokyny:

  *Popis Produktu:

  Tréner je založená na teórii, že ultrazvuk (ultrazvukové vlny dosiahne až 125db) je nad hornou hranicou ľudského sluchu a super ultrazvukové a 28000mcd silné biele svetlo.

  To môže aktivovať vizuálne a prísady activation na psy, mačky a iné zvieratá, ale bude tam byť žiadny vplyv na ľudí.

  Existujú tri režimy pre použitie: Výcvik psa Vyhnať psa , Osvetlenie.

  *Ako Používať:

  1. Osvetlenie: Posuňte funkcia prepnúť na prvé miesto, stlačte tlačidlo "LÚČ" tlačidlo, zariadenie sa môže použiť ako svetlo.

  2. Výcvik psa: Posuňte funkcia prepnúť do stredu stránky, a potom stlačte tlačidlo prepnúť LÚČ na vrchnej strane produktu.

  3. Vyhnať psa: Posuňte funkcia prepnutie na poslednú stránky a zamerať sa na mad dog, stlačte LÚČ tlačidlo, pes bude bežať preč.

  *Týchto Podmienok Môže Viesť Zlý Účinok Vykázanie Psa:

  1. Váš vlastný pes, pes vie, že jeho majiteľ nebude mu ublížiť.

  2. V hlučnom prostredí, ako napríklad v centre mesta alebo ulice.

  3. Dobre vyškolený psa.

  4. Keď napätie batérie je nízka.

  5. Pes počúvať ultrazvuk príliš veľa, má zvykli na to a nemá strach.

  *Špecifikácie:

  Položka Veľkosť:140*40*30 mm / 5.51*1.57*1.18 palec

  Batéria:9V Alkalická batéria (Nie je súčasťou)

  Účinná vzdialenosť:5-10 metrov

  *Ako posúdiť, či výrobok, ktorý riadne funguje:

  (1) Zamerané na malý papier, a potom otvoril Ultrazvukové Vyhnať Psa Stroj, pozorovať, či papier je kyvné alebo nie, ak je tu hojdačka,Stroj je normálne.

  (2) Dodržiavať zmeny plameň, ak plameň jasne bije, stroj je normálne.

  (1)*Upozornenie:

  (2)Zamerané na psa hlavu ako oči alebo uši, aby dosiahli čo najlepší efekt pri používaní tréner.

  (2) Tento výrobok má silné ultrazvukové a infračervené laserové moc, tak prosím, nie liečiť ľudí s ušami a očami v prípade zranenia.

  (3) radšej nepoužívať stupeň výcviku psa na osvetlenie, pretože množstvo bežnú spotrebu v tejto triede je viac ako päťkrát ako osvetlenie-stupeň.

  (4) V prenasledovať režime, pretože moc je silná, spotreba energie je veľký, takže sa nemusíte stlačte spínač na dlhú dobu. Vo všeobecnosti, uvoľnenie po stlačení tlačidla prepnúť do 10 sekúnd, a potom stlačíte, tak, že energia môže byť stabilné ak chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky. "Materiál: plast shell; color box balenie veľkosť: 3.5 * 8 * 14 cm; veľkosť produktu: 14x4.5x2.8 cm; výrobok neobsahuje batérie, použitie 9-voltovú laminované batérie; výrobku čistá hmotnosť 50g, plus balenie 60 g; 1. Model: AO-100SH 2. High-power ultrazvukovej jednotky výcvik psa psa 3. Jednotka metóda: ultrazvukové zvuk 4. Frekvencia 25khz 3 účinná vzdialenosť 1-10 metrov bližšie vzdialenosti lepšie, 5. 9v batérie, ľahko sa prenáša a široko používaný 1. Prijať Technológie: Ultrazvukové Technológie 2. S pevnou frekvenciou 25KHZ, baterka 130LM 3. Disk psa zvuk 150DB, výcvik psa zvuk 130DB 4. Prepínač vybrať baterku, výcvik psa, disk pes G funkcie 5. Upozorňujeme, že erupcia je v súlade s hlavou

 • Recenzie (1)

  • Georgina Emery

   seller never sent and charge more money after the purchase

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty