THULOS, Kúpeľňa rozsahu v čiernej farbe s Max 180kg, opatrenia hmotnosti v kg a lbs s automatickým automatické osvetlené a slaking. THULOS, Kúpeľňa rozsahu v čiernej farbe s Max 180kg, opatrenia hmotnosti v kg a lbs s automatickým automatické osvetlené a slaking.

THULOS, Kúpeľňa rozsahu v čiernej farbe s Max 180kg, opatrenia hmotnosti v kg a lbs s automatickým automatické osvetlené a slaking.

€18.66 €16.80
Skladom
m328

Štítky: 90 mm magnet, electron rozsahu, barbel, kúpeľňa rebrík, bluetooth rozsahu, tuk stupnice, dumbbel, posteľ nízke, 500 kg rozsahu, široký tela, rozsahu.

 • Názov Značky: THULOS
  Zdravie Rozsahu Hmotnosť Označenie: Digitálne
  Funkcia: Meranie Hmotnosti
  Zdravie Rozsahu Kovov, Lepenie Bod: Digitálne
  Tvar: Námestie
  Maximálna Hmotnosť Odporúčanie: 1280 kg
  Druh: Váhy Pre Domácnosť
  Vzor Typ: Pevné
  Mierka Typ: Digitálne
  Číslo Modelu: BD102
  Je To Inteligentné Zariadenie: No
  Materiál: Tvrdené sklo

  Max. kapacita: 180Kg Digitálne kúpeľňa rozsahu

  Starajte sa o svoje zdravie a hmotnosť s touto stupnicou do 180Kg. Meria hmotnosť v librách a libier. S automatické zapnutie a automatické vypnutie. * 5mm tvrdené sklo povrch. A ocele Nerezová. * Dodáva sa s 4 vysoko presné senzory. * LCD displej s podsvietením v modrej farbe. * Kapacita: 180kg. * Štúdia: 100g. * Jednotka: Kg/lb. * Automatické zapnutie/vypnutie automatické. * Nízky stav batérie iniciátormi a preťažením. * Merania: telesného tuku, hydratácie, hmotnosť Svaly, telo, kosti, kalórií. * Výkon: 2*3V CR2032 (súčasťou balenia) * Rozmery: 298*298*15 mm. * Čistá Hmotnosť: 1.38 Kg.

 • Recenzie (2)

  • Geoashar

   Surprised by the speed, it hasn't reached 24 hours since I placed the order and received it

  • Sezgin Babo01

   I got confused as a request.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty