Zubné Vákuové Bývalý Tvarovania a Formovania Stroj 220V 1000W stomatologické zariadenie Zubné Vákuové Bývalý Tvarovania a Formovania Stroj 220V 1000W stomatologické zariadenie Zubné Vákuové Bývalý Tvarovania a Formovania Stroj 220V 1000W stomatologické zariadenie Zubné Vákuové Bývalý Tvarovania a Formovania Stroj 220V 1000W stomatologické zariadenie Zubné Vákuové Bývalý Tvarovania a Formovania Stroj 220V 1000W stomatologické zariadenie Zubné Vákuové Bývalý Tvarovania a Formovania Stroj 220V 1000W stomatologické zariadenie

Zubné Vákuové Bývalý Tvarovania a Formovania Stroj 220V 1000W stomatologické zariadenie

€66.81 €60.80
Skladom
m12341

Štítky: zubné nástroj zubár, sr2ez, biostar zubné vákuové tvarovanie stroj, vákuové forme stroj, farma nástroj, stroj thermoform, aplikovať stroj plastové, kľúčové stroj vise, zubné machin, zubné laserový stroj.

 • stav: Nové
  Názov Značky: VENJOYIT

  Zubné Vákuové Tvarovanie Plastov Stroj Bývalý Tepelné Tvarovanie laboratórneho Vybavenia 220V 1000W

  Popis Produktu

  Tento prenosný Vákuové Tvarovanie Stroj je navrhnutý špeciálne pre zubné aplikácie. Jeho silný vysávač motor poskytuje okamžité sacie, určite vytvára presné materiálov. Rýchle a ľahké vákuové tvarovanie pre úst stráže, vlastné tácky, základné dosky, dočasné dlahy, bruxism dlahy, a copings. Pevné oceľové konštrukcie pre lepšiu odolnosť, dlhá životnosť a prakticky žiadnu údržbu v zapaľovač-hmotnosť vzhľad.

  Hlavné funkcie:

  1) bielenie traky tvarovanie a výrobu ;

  2) vedenie ortodontické prístroje , stomatologické závlačky liatie a výroby ;

  3)periodontal ochorenia, fluorid liečby zásobník liatie a výroby ;

  4)dočasné , trvalé protézy base , náustok starostlivosti liatie a výroby ;

  Pokyny:

  1, najprv vytiahnite tyč , a potom omietky model zdobené vo vákuu on-line .

  2, film na medziposchodí , utiahnite skrutku tlačidlo.

  3, otvorte vykurovanie spínač pozorované mäkkosť filmu do filmu sa zohrieva rovnomerne.

  4 páka v depresii po zahriatí mäkké fólie pokrývajúce omietky model

  5, vypnite kúrenie prepínač , zapnite vysávač prepínač , vákuové na 10-15 sekúnd , traky môže byť formovaná.

  6 , prvý film mimo pero na kreslenie označené gingiválneho marže .

  7 Po vychladnutí film s nožnicami brúsenie alebo odstrániť prebytočný film Marka ukončené traky .

  Podrobnosti hodnotenia

  Zostane priehľadné ortodontické prístroje alebo bez spona , krásne, pohodlné nosenie, zostávajú stabilné a jednoduché výroby väčšina zubárov vitajte, som o tom hovoriť takýmto spôsobom , a učíme sa spolu . Je odlišné od prvého použitia nástroja : plastové list vákuové tvarovanie a špeciálne . Pevný plastový plechov používaných v orthodontics , výber z 0.8 mm ~ 1.5 mm.

  1,získať stlačte plesne

  2 plnenie sadry, sadrové odliatky na suché obliekanie modely , odstráňte spodnú časť poschodia a jazyk by mali byť čo najlepšie do "U" .

  3 vložte plátky na liatie stroj , uchytenie , skákanie vyhrievané miesto. Potom sa model do vákuové tvarovanie stroj, vysávač sací stroj .

  4 plátky tvrdého vákuové stroje kúrenie kúrenie , nech depresia asi 2 cm . Hlbšie výklenku , držiteľ bude tenšie . Odlož to na model, kým nie je úplne na mieste.

  5 vysávač sací stroj na 15-20 sekúnd, aby bola zabezpečená plastov. Odstrániť ohrievač , ktorý bude v pohode odstrániť zomrieť .

  6 Použite nožnice na čalúnenie z prebytok , alebo burs priamo pozdĺž gingiválneho marže do 2 ~ 3 mm pod jeho brúsenie, orezanie okrajov , si vyhradzuje gingiválneho marže 0,5 mm . .

  7 traky po prerezávanie je dokončený, traky umiestnené na modeli znova skontrolujte nosenie . Takýto ortodontická záloha bude , a v prípade, že hrana nie je blízko pri sebe, môžete použiť alkoholu lampa pečieme ho dovnútra, kým sa blízko pri sebe. Rovnakým spôsobom, na výber rôzne hrúbky a tvrdosti plastové list môže byť bieliace zubné protézy , bruxism pad.

  Technické Údaje:

  Názov

  Zubné Vákuové Bývalý

  Napätie

  220 v/50 hz ± 10%

  Moc

  1000W

  Rozmer

  25 × 21 × 30 cm

  Hmotnosť

  6 kg

  Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane, je kupujúceho zodpovednosti.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty