Pôvodné OWX-8064 Optické Vyzdvihnúť Laserpickup Pre Pioneer CD, DVD OWX8064 šošovky Lasera Laserovej rezacej Hlavy Optické Pick-up Pôvodné OWX-8064 Optické Vyzdvihnúť Laserpickup Pre Pioneer CD, DVD OWX8064 šošovky Lasera Laserovej rezacej Hlavy Optické Pick-up Pôvodné OWX-8064 Optické Vyzdvihnúť Laserpickup Pre Pioneer CD, DVD OWX8064 šošovky Lasera Laserovej rezacej Hlavy Optické Pick-up Pôvodné OWX-8064 Optické Vyzdvihnúť Laserpickup Pre Pioneer CD, DVD OWX8064 šošovky Lasera Laserovej rezacej Hlavy Optické Pick-up Pôvodné OWX-8064 Optické Vyzdvihnúť Laserpickup Pre Pioneer CD, DVD OWX8064 šošovky Lasera Laserovej rezacej Hlavy Optické Pick-up

Pôvodné OWX-8064 Optické Vyzdvihnúť Laserpickup Pre Pioneer CD, DVD OWX8064 šošovky Lasera Laserovej rezacej Hlavy Optické Pick-up

€10.99 €10.00
Skladom
m11956

Štítky: kábel pevného disku pc, dvd vierge 10, cd prehrávač, asus dvd lektora, onn dvd rekordér, malé usb, pripojte pevný disk, napaľovačka diskov dvd, ridata dvd dl, dvd usb.

 • Typ Rozhrania: IDE
  Názov Značky: Orientálna Matice
  Typ Jednotky: DVD-ROM
  Maximálne Rýchlosti Napaľovania DVD: Nie je podporovaný
  Package: No
  Aplikácia: Plochu
  Disk Štandard: DVD - ROM
  Oprava Chýb Funkcia: Podpora
  Druh: DVD-ROM
  Číslo Modelu: OWX-8064
  Disk Loading Režim: Bulík Typ
  Pamäť Kapacita: 512KB
  Formát Nahrávania: DVD - ROM
  Spôsob inštalácie: Vstavaný
  Položka Stav: Nové

  Pôvodné OWX-8064 Optické Vyzdvihnúť Laserpickup Pre Pioneer CD, DVD OWX8064 šošovky Lasera Laserovej rezacej Hlavy Optické Pick-up

  Upozornenie: 1.Keď vyberiete expresné zásielky ,systém cene nie je zahrnuté vzdialenej oblasti, expedičný poplatok.

  ak je vaša adresa je vzdialenej oblasti,je potrebné venovať viac USD36.alebo sme prepravné EMS. 2.Pozrite si prosím fotografie a uistite sa, že je to to, čo chcete produktu. 3.Majú nejaký problém,môžete sa obrátiť na nás.

  Popis:

  Upozornenie:Optické Vyzdvihnúť je nahradenie,všetci sme ju vyskúšať bofore prepravu,ak nemôže pracovať, keď ho dostal,je potrebné poslať späť k nám a pošleme nový alebo vrátenie.

  Pôvodné OWX-8064 Optické Vyzdvihnúť Laserpickup Pre Pioneer CD, DVD OWX8064 šošovky Lasera Laserovej rezacej Hlavy Optické Pick-up

  Vlastnosti: Originálny A Úplne nové Pre Pioneer CD, DVD OWX8064 šošovky Lasera Laserovej rezacej Hlavy OWX-8064 Optické Vyzdvihnúť Laserpickup Kvality:Nové a originálne Optické Vyzdvihnúť Lase Objektív:OWX-8064 Výrobca:Pre Pioneer Hmotnosť:0.040 kg

  Aplikácie : Pre Pioneer CD DVD

  Package Zahrnuté: 1 X Originálne OWX-8064 Optické Vyzdvihnúť Laserpickup Pre Pioneer CD, DVD OWX8064 šošovky Lasera Laserovej rezacej Hlavy Optické Pick-up Spätnej väzby:

  spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, pls nech ma 5 hviezd spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi službami a naše položky,alebo pls kontaktujte ma, či existuje nejaký problém s našimi položky.budeme riešiť čo najskôr.

  Záruka a Vrátenie:

  1.3-mesiacov Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí).

  Kúpiť s dôverou

  1.Vrátenie alebo výmena vyžiadanie je k dispozícii iba žiadostí v rámci 1 týždňa po parcely prijaté & vrátenie položky ako v rovnakom stave, v akom prijaté.

  2.Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia. Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile. Všetky položky vrátil, musí obsahovať všetky originálne balenie.

  3.Prosím repack položky opatrne. Položky vrátil sa bude testovať a nových náhradných bude odoslaný kupujúcemu ihneď, ak nájsť chybné. V prípade, že vhodnou náhradou nie je k dispozícii, potom vrátenie bude vydaná. Doprava, manipulácia a poistné poplatky sú nerefundovateľné.

  4.Návrat poštovné sa hradí Kupujúci.

 • Recenzie (1)

  • Robroy2099

   When turn on the laser head Does not turn on. How to return the goods?

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty