Celá obrazovka pre Huawei P8 Lite 2017 biela Celá obrazovka pre Huawei P8 Lite 2017 biela Celá obrazovka pre Huawei P8 Lite 2017 biela Celá obrazovka pre Huawei P8 Lite 2017 biela Celá obrazovka pre Huawei P8 Lite 2017 biela

Celá obrazovka pre Huawei P8 Lite 2017 biela

€24.00
Skladom
m119

Štítky: dosky huawei p8, širokouhlom lcd huawei p8 lite 2017, screem huawei p8, full screen huawei p9 lite, p10 plus screen protector, tlačidlá displeja huawei p8, displej huawei p8, lcd huawei p8 lite 2016, huawei mate 20 obrazovke nahradiť, displej huawei p8 2017.

 • Kompatibilné Značky: Huawei
  Pôvod: ES(Pôvodu)
  Typ Dotykového Displeja: Kapacitný Displej
  LCD Auta: Áno
  Certifikácia: CE
  Položka Stav: Nové

  Oznámenia | Veci brať do úvahy, keď montáž:

  Na kompatibilných obrazovky, jas nie je identická s originálom.

  Obrazovky podľa výrobcu môže mať modré, žltkastá, ružovej alebo bielej farbe.

  To neprináša montážny návod, ako to vyplýva, že je položka, špecializovaných obchodoch.

  Ak je to potrebné na inštaláciu, ktoré poskytujeme v montážny kit, lepiaca rovnako. Ak sa na obrazovke má pred-aplikuje lepidlo, na tekuté lepidlo na fotke nebudú poskytnuté tak, ako je to potrebné a ak to je možné aplikovať to môže viesť k nesprávnej montáže.

  Nástroje ponúkané sú basicas, niektoré modely potrebovať nejaký špeciálny nástroj, ktorý súprava neobsahuje.

  ČLÁNOK NESTABILNÝCH : odporúčame, aby tieto sú krehké predmety, ktoré by sa malo zaobchádzať opatrne pri úprave, ak nie, skončí lámanie. Kryštál je veľmi slabá, a s jednoduchým tlak, ak nechcete ísť opatrne, môžete zlomiť. Začína to byť ťažké, akonáhle je namontovaný a má pevný základ za to. Stále, kompatibilný obrazovke je vždy bude viac krehké ako originál.

  HRÚBKA : TFT displeje, ktoré je uvedené v názve, sú vždy silnejšie a majú nižšie rozlíšenie, preto je nevyhnutné mať technické znalosti pre inštaláciu nie je dosť, aby sa z, čisté a prilepiť. Ak môžete urobiť, je vzlietnuť čistenie a prilepenie z nášho pohľadu nie ste technik, niekedy sprostredkovateľa rám by mali byť odstránené, a pod. Ak chcete vytvoriť správnu inštaláciu.

  Neponúkame návody, alebo montáž tipy. Ak si nie ste istí, ako na vrchu, môžete použiť náš pick-up, opravy a dodanie služby. Vždy môžete požiadať nás o ceny, ale pre odhad, to sa môže líšiť medzi 30 a 40 eur.

  Vopred aplikovaná lepidlá na späť na rám obrazovky

  Hoci lepidlo sa môže objaviť na fotke, pre-aplikovať pásy, to závisí veľa o veľa. Fotografia je všeobecný jeden, a nemusia mať, že lepidlo.

  DREZ SVETLO

  Na podporovaných obrazovky, chladič nie je prítomný, hoci fotografia ukazuje. To robí tlačidlá sa rozsvieti v non-uniform spôsobom.

  Tlakové body | Tiene

  Ak po nejakom zhromaždení, na obrazovke sa zobrazí tlakové body sú definované ako zmena farby, to je spôsobené zlou inštaláciou. Za nebola čistiť správne, alebo nie je skrutku, ktorá robí tlak, alebo ohnuté šasi. Na podvozku, bývanie, ktorý je ohnutý, hoci 1MM, pre pevné sklo je dosť vytvoriť tlak bod, ktorý zmení farbu na bielom pozadí žltého, a potom čierna pri lcd prestane pracovať. Nepleťte si to s dead pixel, ktorý je továreň vada, ktorá je sotva viditeľné na bielom pozadí.

  VZHĽAD

  Sú články venované technických služieb, a nie vykonávať špecializované box na predaj, ako parfum. Keď príde na články venované technické služby, sú nebude vyzerať rovnako ako článok určených na spotrebu, na verejnosti. Aj keď sa zdá byť použité podľa detras, ako obrazovke, ktorá sa nesie niektoré opevnenia v zadnej časti, kde sa hodí na bývanie, to neznamená, že sú používané položky. Nemusíte venovať pozornosť časť nevidíte vnútri telefónu.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty