DE EÚ WiFi Smart Svetlo vypínač Zásuvky Zásuvky, stlačte Tlačidlo Smart Život Tuya Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google DE EÚ WiFi Smart Svetlo vypínač Zásuvky Zásuvky, stlačte Tlačidlo Smart Život Tuya Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google DE EÚ WiFi Smart Svetlo vypínač Zásuvky Zásuvky, stlačte Tlačidlo Smart Život Tuya Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google DE EÚ WiFi Smart Svetlo vypínač Zásuvky Zásuvky, stlačte Tlačidlo Smart Život Tuya Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google DE EÚ WiFi Smart Svetlo vypínač Zásuvky Zásuvky, stlačte Tlačidlo Smart Život Tuya Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google DE EÚ WiFi Smart Svetlo vypínač Zásuvky Zásuvky, stlačte Tlačidlo Smart Život Tuya Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google

DE EÚ WiFi Smart Svetlo vypínač Zásuvky Zásuvky, stlačte Tlačidlo Smart Život Tuya Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google

€8.44 €4.39
Skladom
m11831

Štítky: smart home, prepínač zigbee, black fashion maska žena, prepnite položku wifi, multi smart plug, kulisu pre birthday party, dvere tuya smart, bluetooth audio spínača, sonoff fob, sklad.

 • Bezdrôtový Protokol: Wifi 2,4 GHz
  Maximálny hruška moc: 1100W / 3600W
  Názov Značky: MOES
  Záruka: 2 Rokov
  Bezdrôtový štandard: IEEE802.11.b/g/n
  Aplikácia: Inteligentný život/Tuya
  Prepnúť Typ: Zatlačte Tlačidlo Prepnúť
  Certifikácia: ce
  Materiál: Plastové
  Pracovné Napätie: AC 110-240V(50/60Hz)
  Aktuálna: 10A
  Výstup: 10A(Max) / 16A(Max.)
  Ovládanie hlasom: alexa/domovská stránka google
  Normálny Výkon Záťaže: Menšia alebo rovná 800W / 3000W

  Poznámka:Voľne zápas s 1 Gang prepínač alebo zásuvky voliteľné,spolu s jednou 2 Gang stena panelu na inštaláciu na svoje vlastné potreby.

  WiFi Smart Svetlo vypínač Zásuvky Zásuvky, Tlačidlo DE EÚ Inteligentný Život Tuya Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google

  Podľa Moes

  Vlastnosti Produktu:

  1.WiFi Nová Aktualizácia DIY Tlačidlo Switch s Pätica: Odnímateľný a odnímateľný zo steny doskou s 1/2/3Gang spínače a zásuvky voliteľné uvedením vášho inteligentného domu s oveľa viac pohodlia a možnosti, iba jedna stena, doska.Ľahko nahradiť pôvodný spínač alebo zásuvky s jedným dávate prednosť a nie viac musieť zakúpiť ďalšiu stenu dosky.Iba jedna stena, doska je dosť pre 1/2/3 Gang spínače a zásuvky.Voľne zostavovať a zápas dvoch v jednej steny tanier, ako to máte radi.Užite si DIY funkciu, rovnako ako si môžete.

  2. Ovládať z ktoréhokoľvek miesta : nové inteligentné tlačidlo switch s zásuvka funguje pomocou Inteligentného Života/Tuya smart app, ktorá vám pomáha spojiť vaše inteligentné spínače a zásuvky v stene doskou na domácej 2,4 Ghz Wi-Fi. Môžete na diaľku ovládať všetky tieto spínače a zásuvky z kdekoľvek chcete s jedným pp.

  3. Časovač a Plánovanie: Vypnite pripojené zariadenia a vypnutie v stanovenom čase. Plán obývacej izbe svetlo zapnúť ráno, alebo naplánovať vaše deti' lampa vypnite a dajte im vedieť, že je spaním pre svoju vlastnú potrebu. Inštalácia a inteligentne set timer (nastaviť časovač pre dvoch v jednej steny doskou samostatne.

  4. Hands-free Hlasového Ovládania : inteligentné tlačidlo prepnúť, rovnako ako zásuvka, je kompatibilný s Alexa, Google Domov a IFTTT podporované zariadenia pre jednoduché ovládanie hlasom. Zadarmo ruky kedykoľvek potrebujete a ľahko ovládať ich s rôznymi príkaz nastaviť vopred.

  5. Ovládanie pomocou jednej Aplikácie: Smart Života/Tuya smart app pracuje s množstvom inteligentných domov zariadenia, umožňujúce jednoduché ovládanie vášho domova z akéhokoľvek Android alebo iOS zariadení. Č Hub Potrebné .A dokonca si prístroj zdieľať funkcia členov vašej rodiny ovládať všetky spínače spolu.

  Parameter:

  Spínač WiFi

  Pracovné Napätie:AC 110-240V(50/60Hz)

  Normálne Zaťaženie Výkon: ≤ 800 W

  O utput:1 0(Max)

  M aximum hruška výkon: 1100 W

  W ireless Protokol:WiFi 2,4 GHz

  Bezdrôtový štandard:IEEE802.11.b/g/n

  APLIKÁCIA :Smart Života/Tuya

  Hlasové Ovládanie :Alexa/Domovská Stránka Google

  WiFi Zásuvky

  Pracovné Napätie:AC 110-240V(50/60Hz)

  Normálne Zaťaženie Výkon: ≤ 3000W

  O utput:16A(Max.)

  M aximum hruška výkon:3600W

  W ireless Protokol:WiFi 2,4 GHz

  Bezdrôtový štandard:IEEE802.11.b/g/n

  APLIKÁCIA :Smart Života/Tuya

  Hlasové Ovládanie :Alexa/Domovská Stránka Google

  Q&A:

  1.Otázka:Je potrebný rozbočovač na pripojenie spínača&zásuvky?

  Odpoveď:Nie,nie je potrebný rozbočovač.

  2.Otázka:Funguje to s Domovská stránka Google?

  Odpoveď:Áno,to je tiež kompatibilný s Alexa pre jednoduché ovládanie hlasom.

  3.Otázka:môžem nahradiť a nainštalujte dve zásuvky alebo dva prepínače spolu?

  Samozrejme, môžete EÚ spínač a EÚ zásuvky sú schopní zdieľať rovnakú nástenné dosky,takže môžete inštalovať dva zásuvky alebo dva prepínače v jednej steny dosky ako v rovnakom čase,1/2/3 Gang voliteľné pre prepínač.

  4.Otázka:môžem sa pripojiť na môj 5G wifi siete?

  Odpoveď:Nie,naše smart switch môže pracovať iba s 2,4 GHz wifi protokol.

  5.Otázka:mal By som sa ovládať dve samostatne?

  Odpoveď:Áno,budete musieť vytvoriť nezávislé a samostatné nastavenia pre dvoch v jednej steny doskou,ale ovládať ich v jednej Aplikácie.

 • Recenzie (3)

  • Mellytan

   Great Seller!

  • Gregory758

   A great product for this money. Everything works, it came quickly.

  • Mikeytsessions

   The pressure point could somewhat better/natural. But price performance is just super

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty