Nové dvojkrídlovú most Dvojité Zamykanie Gitara Most Tremolo Chrome Nové dvojkrídlovú most Dvojité Zamykanie Gitara Most Tremolo Chrome Nové dvojkrídlovú most Dvojité Zamykanie Gitara Most Tremolo Chrome

Nové dvojkrídlovú most Dvojité Zamykanie Gitara Most Tremolo Chrome

€29.85
Skladom
m11613

Štítky: floyd rose tremolo, floyd rose wilkinson, most guyker, most na gitaru tremolo, Tremolo, guyker, p94 pickup, floyd rose, g0, tremolo gitary.

 • Názov Značky: guyker
  Číslo Modelu: BL004
  Druh: most

  Informácie O Zákazníkoch

  1.Fotografie produktov do siedmich dní po odoslaní sa, prosím, uistite sa, že dodaciu adresu je správne. Naše výrobky sú nové produkty, tam bude pracovať personál, množstvo a kvalita pred odoslaním, prosím zákazníkov v pohode.

  2.Položky sú dodávané prostredníctvom EMS. osloviť väčšinu krajín v rámci 7 do 15 pracovných dní. To je pre USA. KANADA. AUSTRÁLIA. . Pre ostatné krajiny. môže to mať viac času, aby sa dospelo.

  3.Package--balíka. naša spoločnosť bude mať metódou štandardizovaných balenie. zvyčajne. počas prepravy je veľmi silný.

  4.Kladieme veľký dôraz na každý jeden z vašich spravodlivé hodnotenie, ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dať chválu, podporujú nás, boli by sme veľmi vďační. Ak máte akékoľvek nespokojnosť, prosím, komunikovať s nami, verím, že akékoľvek rozumné problémy sme mohli rýchlo vyriešiť, prosím, neponáhľajte sa, aby nám zlé recenzie.

  5.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

 • Recenzie (1)

  • Vadim0359

   Good product.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty