6pc Filtre pre DJI MAVIC PRO/Platinum Nastaviť 6Pcs ŽÚ4/8/16/32 CPL Kruhové Polarizer MCUV UV Objektív Filter, sada pre DJI Mavic 6pc Filtre pre DJI MAVIC PRO/Platinum Nastaviť 6Pcs ŽÚ4/8/16/32 CPL Kruhové Polarizer MCUV UV Objektív Filter, sada pre DJI Mavic 6pc Filtre pre DJI MAVIC PRO/Platinum Nastaviť 6Pcs ŽÚ4/8/16/32 CPL Kruhové Polarizer MCUV UV Objektív Filter, sada pre DJI Mavic 6pc Filtre pre DJI MAVIC PRO/Platinum Nastaviť 6Pcs ŽÚ4/8/16/32 CPL Kruhové Polarizer MCUV UV Objektív Filter, sada pre DJI Mavic 6pc Filtre pre DJI MAVIC PRO/Platinum Nastaviť 6Pcs ŽÚ4/8/16/32 CPL Kruhové Polarizer MCUV UV Objektív Filter, sada pre DJI Mavic 6pc Filtre pre DJI MAVIC PRO/Platinum Nastaviť 6Pcs ŽÚ4/8/16/32 CPL Kruhové Polarizer MCUV UV Objektív Filter, sada pre DJI Mavic

6pc Filtre pre DJI MAVIC PRO/Platinum Nastaviť 6Pcs ŽÚ4/8/16/32 CPL Kruhové Polarizer MCUV UV Objektív Filter, sada pre DJI Mavic

€36.18 €25.33
Skladom
m11511

Štítky: kolesá mavic pro nd filter nastavený, kolesá mavic mini krk, bazén ocele, cpl filter, sony uv fotoaparát, dji filter, telesin polarizačný filter, filter nd64, kolesá mavic pro filtre pl, dji quadcopter.

 • Package: Áno
  Číslo Modelu: ŽÚ4 ND8 ND16 ND32 UV CPL Filter pre Dji MAVIC Pro
  Funkcia: DJI MAVIC PRO/Platinum Objektív Filter ŽÚ4/8/16/32 CPL UV
  Druh: Kolesá Mavic pro/Platinum Fotoaparát Filter ŽÚ4 ND8 ND16 ND32 MCUV UV
  Použitie: DJI Mavic pro ŽÚ4 ND8 ND16 ND32 Filter UV CPL
  Model: Objektív/Filter pre Dji MAVIC Pro/Platinum Drone
  Názov Značky: SUNNYLIFE
  Názov produktu: Kolesá Mavic Pro/Platinum Filter ŽÚ4 ND8 ND16 ND MCUV UV

  6pc Filtre pre DJI MAVIC PRO/Platinum Nastaviť 6Pcs ŽÚ4/8/16/32 CPL Kruhové Polarizer MCUV UV Objektív Filter, sada pre DJI Mavic

  Pre DJI mavic pro Ultra tenké & ultra light & high definition & vysoká priepustnosť, Nízke odrazu Vysoko kvalitné optické sklo,stabilný optické vlastnosti,vysokú optickú homogenita Tvarovaný rám s presná veľkosť, ultra-tenké a žiadne tmavé rohy Ideálny nástroj pre uzávierky strieľať . Nezasahujú do gimbal kalibrácie.

  Pomocou vysoko kvalitné optické sklo šošovky, s stabilné optické vlastnosti a vysokú optickú homogenita Multi-vrstvou náteru filmy, môže filter ultrafialové a rôzne svetlo a prezentovať viac realistický obraz efekt (viac vrstiev náteru film, vyššiu priepustnosť, a dolnej odrazu je.)

  Ultra tenké & ultra light & high definition & vysoká priepustnosť, Nízke odrazu, a znížiť zlý vplyv fotografií, spôsobuje tým, odraz a lom

  Tvarovaný rám s presná veľkosť, ultra-tenké a bez tmavých rohoch

  Black nemý filter rámu, môže sa účinne zabránilo rôzne svetlo do objektívu

  Nebude mať vplyv na gimbal samokontrola

  Jednoduché použitie, priamo nainštalované (Kontrola: filter spodnej časti je v súlade s zlatý kruh na fotoaparát.)

  Elegantné balík, malé rozmery, prenosné na prepravu

  ND filter je potrebné mať nástroje na všetky kolesá Mavic pilot, ktorý chce strieľať profesionálne kvality pohybu obrázky a video.

  Ako vyčistiť filter:

  Používajte vysoko kvalitné jednorazové šošovky tkanív. (Free prezentované)

  Uistite sa, že na povrchu skla nemá žiadny prach alebo piesok na to.

  Vziať objektív tkaniva, zložiť ju raz alebo dvakrát (v závislosti na veľkosti), jemne(nie je push príliš veľký tlak na sklo) utrite tkaniva v kruhovom vzor od centra a pohybujú sa na okraj.

  Pomocou štandardného textílie "objektív čistiace utierky" s tekuté nie je odporúčané, pretože prach a mriežka sa môže stať uväznení v vlákien a poškodeniu objektívu alebo filter na následné použitie.

  POZNÁMKA: Táto položka nie zahŕňa Mavic gimbal zobrazené.

 • Recenzie (1)

  • Nvgeniya3jt

   By the fault of the Mail, the order was not received. The money is returned. Thank you to the seller for the assistance. I recommend to cooperate.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty