Montessori Handričkou Knihy, v Ranom Detstve Dieťa Handričkou Knihy, Detské Roztrhlo Kniha, Prvá Kniha O Život dieťaťa, Osvietenie Knihy Montessori Handričkou Knihy, v Ranom Detstve Dieťa Handričkou Knihy, Detské Roztrhlo Kniha, Prvá Kniha O Život dieťaťa, Osvietenie Knihy Montessori Handričkou Knihy, v Ranom Detstve Dieťa Handričkou Knihy, Detské Roztrhlo Kniha, Prvá Kniha O Život dieťaťa, Osvietenie Knihy Montessori Handričkou Knihy, v Ranom Detstve Dieťa Handričkou Knihy, Detské Roztrhlo Kniha, Prvá Kniha O Život dieťaťa, Osvietenie Knihy Montessori Handričkou Knihy, v Ranom Detstve Dieťa Handričkou Knihy, Detské Roztrhlo Kniha, Prvá Kniha O Život dieťaťa, Osvietenie Knihy Montessori Handričkou Knihy, v Ranom Detstve Dieťa Handričkou Knihy, Detské Roztrhlo Kniha, Prvá Kniha O Život dieťaťa, Osvietenie Knihy

Montessori Handričkou Knihy, v Ranom Detstve Dieťa Handričkou Knihy, Detské Roztrhlo Kniha, Prvá Kniha O Život dieťaťa, Osvietenie Knihy

€49.08 €30.92
Skladom
m11402

Štítky: sark100, kocka montessory, dieťa montessori, kniha senzorických, fotografie knihy, kniha deti, kniha textílie, montessori drevené, els knihy, predškolský.

 • Číslo Modelu: Dieťa je Prvá Kniha Vzdelávania v Ranom veku
  Veľkosť: 26.5*22cm
  Platné veku: viac ako 36 mesiacov
  Názov Položky: Monterey Knihy
  Vekové Rozpätie: > 3 rokov
  Dropshipping: Podpora

  Pre Jollybaby Montessori Vzdelávania v Ranom veku Dieťa Handričkou Knihy Roztrhnutiu Dieťa je Prvá Kniha

  Odrážky: 1、Vložiť 10+ každodenného života, scény inšpirovať vaše dieťa logické myslenie a výtvarné myslenie.

  2、Simulovať pranie a umývanie proces na posilnenie zmysel pre zapojenie sa do života skúsenosti a získať uznanie.

  3、Self-image zriadenie, simulácie, obliekanie, čipky jeden obuv scény a rozvíjať vaše dieťa je samostatne-obývacia schopnosť.

  4、Inšpirovať myslenie a schopnosť pozorovania, cez zodpovedajúce klávesy, rešpektujte hodiny zmes svetlá, inšpirovať schopnosť myslenia, a kultivovať sa sociálne komunikačné zručnosti.

  5、Vedecky podporuje vzťahu rodič-dieťa, čo umožňuje deťom na dokončenie self-rozvoj samostatne v procese používania, rodičia tiež pozorovať, získať vzájomného uznávania, a podporovať rozvoj vzťahu rodič-dieťa.

  Informácie: Názov: Handričkou Knihy

  Farba: červená

  Veľkosť produktu: o 26.5*22 cm

  Platné vek: 36 mesiace alebo viac

  Zavedenie nového výrobku: Svetlé farby môžu prilákať vášho dieťatka pozornosť.

  Predstavenie pre Montessori Skoro koncepcie Vzdelávania a začlenenie it do bežného života.

  Zvýšiť vaše dieťa je self-rozvoj schopnosti, pomôcť inšpirovať dieťaťa, logické myslenie, umelecké myslenie a rozvíjať jazykové zručnosti.

  Popis:

  Vložiť 10+ každodenného života, scény inšpirovať vaše dieťa logické myslenie a výtvarné myslenie.

  Simulovať pranie a umývanie proces na posilnenie zmysel pre zapojenie sa do života skúsenosti a získať uznanie.

  Self-image zriadenie, simulácie, obliekanie, čipky jeden obuv scény a rozvíjať vaše dieťa je samostatne-obývacia schopnosť.

  Simulovať čipky bowknot scény, tie vlasy bábiky, a kultivovať umelecké schopnosti samostatne sa rozvíjať.

  Inšpirovať myslenie a schopnosť pozorovania, cez zodpovedajúce klávesy, rešpektujte hodiny zmes svetlá, inšpirovať schopnosť myslenia, a kultivovať sa sociálne komunikačné zručnosti.

  Inšpirovať myslenie a tvorivé schopnosti, simulovať, takže zmrzlinu, perlové digitálne zmes pomôcť inšpirovať mozgu myslenie a podnietiť tvorivosť.

  Vedecky podporuje vzťahu rodič-dieťa, čo umožňuje deťom na dokončenie self-rozvoj samostatne v procese používania, rodičia tiež pozorovať, získať vzájomného uznávania, a podporovať rozvoj vzťahu rodič-dieťa.

  Balenie zoznam:

  1pc/pack

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty