D ťuknite na položku Conver 3 Spôsob Fischer 3 pin RS Port Power Splitter Políčko Port Predĺženie, sada pre ARRI RED Kamery Príslušenstvo D ťuknite na položku Conver 3 Spôsob Fischer 3 pin RS Port Power Splitter Políčko Port Predĺženie, sada pre ARRI RED Kamery Príslušenstvo

D ťuknite na položku Conver 3 Spôsob Fischer 3 pin RS Port Power Splitter Políčko Port Predĺženie, sada pre ARRI RED Kamery Príslušenstvo

€47.35 €43.56
Skladom
m11308

Štítky: 4y efi na prestavbu, dtap, vlasové doplnky za, efi plynu na prestavbu, arri rosett, ťuknite na položku d, fisher hračka, dtap splitter, otočný blesk, hdmi protector.

 • Plug: D-ťuknite na položku 2 Pinová
  Plug B: 3 Spôsob Fischer 3 pin
  Vhodné Pre: ARRI RED Kamery Príslušenstvo
  Názov Značky: EONVIC
  Model: 1 až 3 Mini Power Splitter

  Produkty Popis:

  > 1 až 3 Mini Power Splitter kábel rozdelí jeden muž d ťuknite na 3 Spôsob Fischer 3 pin RS Port,Takže Viac zariadení môže byť napájaný cez rozšírené porty.

  >Zdroj energie môže byť batérie, batérie dosky s D-Poklepaním na výstup, napríklad Anton Bauer zlato mount batéria alebo V Mount batérie a iné Fotoaparátu alebo Kamery Príslušenstvo s na-palube D Ťuknite na výstupný port.

  > > Tip: nie je žiadne napätie konverzie okruhu v kábel, výstupné napätie je nasledovné vstupné napätie, prosím, uistite sa, že batérie výstupné napätie neprekročí povolený rozsah vstupného napätia zariadenia.

  > > Dĺžka kábla : 5.9 cm/15 CM (Môžeme prispôsobiť pomocou iné dĺžky, kontaktujte nás, ak potrebujete).

  >Každý kábel vyrábame bola dôkladne testovaná a je kompatibilný s strojov z rôznych hlavné značky dodávateľov,zaviazali Sme sa, aby všetky výrobky, ktoré sú kvalifikovaní a vysokej kvality.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty