24PCS Stoličky Nohy Ponožky Elastické Hrubé Dno Nábytok Botičky Poschodí Chrániče Non-slip Stolové Nohy Pletené Stolička, Nohy Zahŕňa 24PCS Stoličky Nohy Ponožky Elastické Hrubé Dno Nábytok Botičky Poschodí Chrániče Non-slip Stolové Nohy Pletené Stolička, Nohy Zahŕňa 24PCS Stoličky Nohy Ponožky Elastické Hrubé Dno Nábytok Botičky Poschodí Chrániče Non-slip Stolové Nohy Pletené Stolička, Nohy Zahŕňa 24PCS Stoličky Nohy Ponožky Elastické Hrubé Dno Nábytok Botičky Poschodí Chrániče Non-slip Stolové Nohy Pletené Stolička, Nohy Zahŕňa 24PCS Stoličky Nohy Ponožky Elastické Hrubé Dno Nábytok Botičky Poschodí Chrániče Non-slip Stolové Nohy Pletené Stolička, Nohy Zahŕňa

24PCS Stoličky Nohy Ponožky Elastické Hrubé Dno Nábytok Botičky Poschodí Chrániče Non-slip Stolové Nohy Pletené Stolička, Nohy Zahŕňa

€14.65 €12.45
Skladom
m11229

Štítky: nohy stoličky, nohy gauč, kovové nohy, kabinet nohy, furnitur nohu, drevené nohy, kovové nohy, nohu gauč, kabinet nohu, na nábytok nohu.

 • Použitie: Stoličky
  Druh: Nábytok Nohu
  Materiál: Polyester
  Číslo Modelu: nábytok nohu ponožky

  Funkcia:

  Elastická: najvhodnejšie nohu obvod je 2.7 až 7 palcov. Je ľahké nainštalovať a môže byť natiahnuté prispôsobiť tvar väčšina opora. Či už okrúhle alebo štvorcové nábytok opora môže poskytnúť priestor pre nesprávna veľkosť.

  Multifunkčné: Náš nábytok nohu ponožky môže poskytnúť mäkký vankúš medzi nohy nábytku a podlahy, účinne chrániť vašu podlahu pred škrabancami! Pri presúvaní nábytku, tam bude viac ťahaním zvuky.

  Vysoko kvalitné materiály: Stoličky nohu ponožky sú vyrobené z elastickej polyesterových vlákien a cítil handričkou (dole). Dvojité zahusťovanie, vysoká hustota a stretchability, non-sklzu a udržať ponožky pevne pokrýva nohy.

  Jednoduché na čistenie a opätovné využitie: Stoličky nohu ponožky sú vhodné pre pranie stroj alebo ručné pranie, trvanlivý a je opakovane použiteľný. Len odstrániť, umyť a znovu použiť, ako by to bolo úplne nový výrobok.

  Široké spektrum aplikácií: Stoličky ponožky sú vhodné nielen pre použitie doma, ale aj pre kancelárie. Sa hodia najviac nohy a je vhodný pre stoličky, stoly, pulty, skrine, atď. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás, odpovieme vám v čas a pomôže vám vyriešiť problém.

  Špecifikácia:

  Materiál: polyester priadza

  Vhodné nohu obvod: 2.7 do 7 palcov

  Ponožka veľkosť: horný priemer 1.1 * spodný priemer 1.5 * výška 2,6"

  Poznámka:

  -Pozrite si veľkosť. Umožňuje malé chyby merania v normálnom rozmedzí.

  -Pod vplyvom displej a svetlo, skutočná farba produktu sa môže mierne líšiť od farieb zobrazí na výrobku.

  Package Zahrnuté:

  24 x nábytok nohu ponožky

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty