Xia Ku Cao Spica Prunella Vulgaris Xia Ku Cao Spica Prunella Vulgaris Xia Ku Cao Spica Prunella Vulgaris Xia Ku Cao Spica Prunella Vulgaris

Xia Ku Cao Spica Prunella Vulgaris

€20.29 €18.46
Skladom
m11168

Štítky: protišmykové reťaze, a1 xiao, reťaze na pneumatiky, protišmykové, xiao, pneumatika pre jazdu na snehu, sneh kravatu, čínsky wolfberry, auto reťazca pre sneh, mi.

 • NET WT: 250g/500 g/1000 g
  Zložka: Xia Ku Cao
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Množstvo: 1 Vrece

  Xia Ku Cao Spica Prunella Vulgaris

  Tradičné Použitie

  Rastlina sa nazýva hsia-ku-tsao v Číne a používa sa na tonikum. Kvet hlavy Spica Prunellae a dolné listy sú prijaté na liečbu horúčky a reumatizme. Spica prunellae má povesť v Číne pre vedenie ľudí dobre, aj keď tam je vypuknutie infekčných ochorení. To bol používaný značne medzi vojakov na zabránenie šíreniu choroby. Prijaté ako čaj, to je údajne pomôcť funkcie pečene, ktorej výsledkom sú jasné, žiarivé oči. Pomáha liečiť opuchnuté lymfatické uzliny alebo hrča v krku a pôsobí na posilnenie imunity. Spica prunellae pomáha ženám, ktoré majú núdzi počas menštruácie, nadúvanie alebo zažívacie ťažkosti, močové problémy, alebo silné krvácanie počas menštruácie spôsobuje anémie.

  Disclaimer:

  Tieto výrobky nie sú určené na diagnostiku, liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby alebo ochorenia. Pre diagnostiku a liečbu, poraďte sa so svojím lekárom.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty