Digitálne Zobrazenie Satelitné Vyhľadávanie Meter Satfinder TELEVÍZNEHO Signálu a Prijímač s Dekodérom Satlink Receptor Bzučiak Kompas LCD FTA Jedlo Digitálne Zobrazenie Satelitné Vyhľadávanie Meter Satfinder TELEVÍZNEHO Signálu a Prijímač s Dekodérom Satlink Receptor Bzučiak Kompas LCD FTA Jedlo Digitálne Zobrazenie Satelitné Vyhľadávanie Meter Satfinder TELEVÍZNEHO Signálu a Prijímač s Dekodérom Satlink Receptor Bzučiak Kompas LCD FTA Jedlo Digitálne Zobrazenie Satelitné Vyhľadávanie Meter Satfinder TELEVÍZNEHO Signálu a Prijímač s Dekodérom Satlink Receptor Bzučiak Kompas LCD FTA Jedlo Digitálne Zobrazenie Satelitné Vyhľadávanie Meter Satfinder TELEVÍZNEHO Signálu a Prijímač s Dekodérom Satlink Receptor Bzučiak Kompas LCD FTA Jedlo Digitálne Zobrazenie Satelitné Vyhľadávanie Meter Satfinder TELEVÍZNEHO Signálu a Prijímač s Dekodérom Satlink Receptor Bzučiak Kompas LCD FTA Jedlo

Digitálne Zobrazenie Satelitné Vyhľadávanie Meter Satfinder TELEVÍZNEHO Signálu a Prijímač s Dekodérom Satlink Receptor Bzučiak Kompas LCD FTA Jedlo

€8.08 €5.82
Skladom
m11146

Štítky: lnb, 3v bzučiak, set-top box dvbt2, energy hd, dekódovanie satelitných, definícia digitálne satelitné vyhľadávanie, taška satlink 6960, satlink, cccam egygold, ws 6933.

 • Veľkosť Balenia: 19cm x 13cm x 8cm (7.48in x 5.12in x 3.15in)
  Typ Jednotky: kus
  Číslo Modelu: SF-95DR
  High Definition: Áno
  Názov Značky: ONLENY
  Package: No
  Certifikácia: ŽIADNE
  S USB Wifi: No
  FTA(Free to Air): No
  Druh: ANALÓGOVÝ
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Hmotnosť Balenia: 0.16kg (0.35lb.)

  Digitálne Zobrazenie Satelitné Vyhľadávanie Meter Satfinder TELEVÍZNEHO Signálu a Prijímač s Dekodérom Satlink Receptor Bzučiak Kompas LCD FTA Jedlo

  Funkcie:

  In-Line, AK sa intenzita signálu meter,75Ω konektor,Vstavané svetlo & elektrický bzučiak. Vstavaný Kompas;je Ideálny pre satelitné zariadenia, alebo re-ukážte svoj satelit.

  SF-95DR má modré podsvietenie umožňujú použitie v noci. Signál meter nikdy musí byť nanovo doladiť ani nie je potrebné zložité programovanie.

  ATT zvýšenie tlačidlo. Ak je prichádzajúci signál je príliš silný, (teplomer-váhy ukazuje max a silu signálu hodnota ukazuje, 99) to môže byť ľahko oslabiť tým, že tento "útlm" funkciu, znižuje signál, prichádzajúci do nižšej úrovne. Tam sú štyri krok útlm úplne.

  Zabudovaný zosilňovač kompenzuje vkladanie a strát.

  Použitie LCD displej na zobrazenie intenzity satelitného signálu

  To automaticky rozpozná LNBF frekvencia a pracuje s C kapela, Ku band, alebo Ka band satelit. Nie je potrebné na vstup transpondér frekvencia, prenosová rýchlosť, alebo polarity. Tento merač je naozaj plug & play.

  Popis:

  S elektronickým bzučiak

  Citlivé meter pre in-line použitie; vrecko veľkosť a nízka hmotnosť

  Napájaný prijímač, vhodný nástroj pre karavany.

  Špecifikácie:

  Farba: modrá

  Materiál: plast

  Veľkosť: 130*65*27mm

  Frekvenčný Rozsah: 950-2150MHz

  Úrovne vstupu Rozsah: -40~-10dBm

  Impedancia: 75Ω

  Zisk: ≥10 dB

  Napájanie: 13-18V DC

  Prevádzková Teplota: 0~40°

  Model: SF-95DR

  Package zahrnuté:

  1 x Digitálny Satelitný Vyhľadávanie

  '

 • Recenzie (2)

  • Renato Walif

   very good

  • Rusic 98 98

   très mauvais vendeur

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty