LUCKYYJ Mesiac a Slnko České Mandala Nástenné Gobelíny Indickej Hippie Tretie Gobelín Hviezdna Dreamcatcher Gobelín Stene Visí LUCKYYJ Mesiac a Slnko České Mandala Nástenné Gobelíny Indickej Hippie Tretie Gobelín Hviezdna Dreamcatcher Gobelín Stene Visí LUCKYYJ Mesiac a Slnko České Mandala Nástenné Gobelíny Indickej Hippie Tretie Gobelín Hviezdna Dreamcatcher Gobelín Stene Visí LUCKYYJ Mesiac a Slnko České Mandala Nástenné Gobelíny Indickej Hippie Tretie Gobelín Hviezdna Dreamcatcher Gobelín Stene Visí LUCKYYJ Mesiac a Slnko České Mandala Nástenné Gobelíny Indickej Hippie Tretie Gobelín Hviezdna Dreamcatcher Gobelín Stene Visí LUCKYYJ Mesiac a Slnko České Mandala Nástenné Gobelíny Indickej Hippie Tretie Gobelín Hviezdna Dreamcatcher Gobelín Stene Visí

LUCKYYJ Mesiac a Slnko České Mandala Nástenné Gobelíny Indickej Hippie Tretie Gobelín Hviezdna Dreamcatcher Gobelín Stene Visí

€5.07 €3.64
Skladom
m11105

Štítky: mandala gobelín, spálňa gobelín, indický sari, sun uv, kia kx5, mandala, nálepka na stenu, pixel umenie plagátu, boho, boho dekor.

 • Pôvod: CN(Pôvodu)
  Názov Značky: LUCKYYJ
  Tvar: Námestie
  Vzor Typ: scénické
  Materiál: 100% Polyester
  Štýl: dobby
  Technics: Pletené
  vzor: TLAČENÉ

  Dizajn príbeh:

  Viete si predstaviť to gobelín visí vo svojej izbe? Mesiac a Slnko, kombinujú do pekný kus umenia, vám dáva dobrú náladu. Bude dobré dary pre všetky vnútorné a vonkajšie použitie.

  Šiestich Veľkostiach, Ktoré Sú K Dispozícii:

  95x73cm,100x150cm,150x130cm,150x150cm,150x200cm,180x230cm

  HD Technológia Tlače:

  Hrajú živé farby a ostré línie, bude vám elegantné pocit pre každého priestoru. No podivný zápach. Toxické voľný a bezpečný. Nikdy sa nemusíte obávať o vyblednutiu.

  Ľahký a Jednoduchý na Starostlivosť

  Naše slnko a mesiac gobelín je ľahký a ľahko zavesiť. Môže sa umývať ručne alebo strojovo do studenej vody a visel na suchu. Nepoužívajte bielidlá alebo suché, mali by ste radšej žehlenie pri nízkej teplote.

  Najvyššia Kvalita:koži-priateľský;tvárny;pohodlné

  LUCKYYJ gobelín je vyrobený z polyesteru, ktorý je pohodlný, tvárny, priateľské k pokožke, a dostatočne odolné, aby sa domova pre všetky ročné obdobia. Tento ručné psychedelic gobelín je nekonečne lepší ako ostatné materiály.

  Jednoduché Zavesenie:

  Tento horský gobelín je veľmi ľahko zavesiť pomocou dekoratívne cvočky, push kolíky, pripináčiky, príkaz pásy alebo velcro pásky.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty