Pena Bazén Plávajúce Pad Plávajúce Vody Mat Vody Deka Vody, Plávajúce Posteľ Pad Vody Plavák Mat Vonkajšie Voči Roztrhnutiu Pena Bazén Plávajúce Pad Plávajúce Vody Mat Vody Deka Vody, Plávajúce Posteľ Pad Vody Plavák Mat Vonkajšie Voči Roztrhnutiu Pena Bazén Plávajúce Pad Plávajúce Vody Mat Vody Deka Vody, Plávajúce Posteľ Pad Vody Plavák Mat Vonkajšie Voči Roztrhnutiu Pena Bazén Plávajúce Pad Plávajúce Vody Mat Vody Deka Vody, Plávajúce Posteľ Pad Vody Plavák Mat Vonkajšie Voči Roztrhnutiu Pena Bazén Plávajúce Pad Plávajúce Vody Mat Vody Deka Vody, Plávajúce Posteľ Pad Vody Plavák Mat Vonkajšie Voči Roztrhnutiu Pena Bazén Plávajúce Pad Plávajúce Vody Mat Vody Deka Vody, Plávajúce Posteľ Pad Vody Plavák Mat Vonkajšie Voči Roztrhnutiu

Pena Bazén Plávajúce Pad Plávajúce Vody Mat Vody Deka Vody, Plávajúce Posteľ Pad Vody Plavák Mat Vonkajšie Voči Roztrhnutiu

€15.71 €11.47
Skladom
m1090

Štítky: bazén príslušenstvo fuente, rezance bazén peny, flamingo plávajúce matrac, príslušenstvo bazén, liečebný bazén, bazén prikrývky, tenké bazén float, fontána vonkajší bazén, bazén plávať, BAZÉN.

 • Číslo Modelu: Plávajúce Vody Pad, Odolná voči Roztrhnutiu, Útulné XPE Pena Plávajúce Mat na Pláži
  Druh: BAZÉN

  Pena Bazén Plávajúce Pad Plávajúce Vody Mat Vody Deka Vody, Plávajúce Posteľ Pad Vody Plavák Mat Vonkajšie, Odolná voči Roztrhnutiu, Útulné XPE Pena Plávajúce Mat na Pláž, Jazero, Bazén

  Odrážky: 1、odolná voči Roztrhnutiu-XPE Pena: Naše plávajúce vody podložky sú vyrobené z troch vrstiev slzného-dôkaz XPE pena, ktorá je kvalitná, a to nie absorbovať vodu a to nie je ľahko deformovaný.

  2、Ideálny pre Relax: Valcované koľajových spáč dizajn umožňuje plávajúce doštičky na podporu vašej hlavy oblasti a relaxáciu vášho tela. Môžete ležať pohodlne na hornej tešiť sa zo života a cool uvoľnenie stresu.

  3、Hladké a Pohodlné: povrch plávajúce vody pad je hladké a pohodlné. Je veľmi pohodlná pre ľudí ležať na, ľahko sa čistí, ľahko zrolovať a ľahko skladovať.

  4、Správnu Veľkosť: Opatrenia o 180 CM*60*3,5 CM/70.87*23.62*1.38 v veľkosťou, prináša radosť a relax pre celú rodinu. Ideálny pre slnenie, detské ihrisko, vodné športy, pobyt v prírode, atď.

  5、Vychutnať Vodné Fun: Naše plávajúce podložka je ideálna pre zábavu a relaxáciu vodné parky, jazerá, pláže a more. To je najlepší darček pre rodičov, deti a priateľov, môžu vodné hry.

  Funkcie:

  1. Vyrobené z XPE materiálu, nebude zmenšovať alebo absorbovať vodu a môže plávať briskly na vode.

  2. Povrch je hladký a pohodlný a pohodlné ležať na.

  3. Ľahko sa čistí, ľahko zrolovať, ľahký a rýchly skladovanie.

  4. Opatrenia o 180 CM*60*3,5 CM/70.87*23.62*1.38 v veľkosťou, prináša radosť a relax pre celú rodinu.

  5. Najlepší darček pre deti, vám prinesie nekonečné radosť a nádherný čas.

  Špecifikácie:

  Materiál: XPE materiálu

  Veľkosť: 180 CM*60*3,5 CM/70.87*23.62*1.38 v

  Balenie Zoznam:

  1*Plávajúce Vody Pad

 • Recenzie (2)

  • Skipper2206

   Great seller

  • Dorian Hokmun

   Not sent the product

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty