MONO M80 Varšava Popruh na Gitaru MONO M80 Varšava Popruh na Gitaru MONO M80 Varšava Popruh na Gitaru

MONO M80 Varšava Popruh na Gitaru

€27.90
Skladom
m107

Štítky: popruh na gitaru, mono váš telefón, greenday elektrická gitara popruh, gitara popruh malé, gitara japonsko, poľsko, vlastné gitara tvar, bass popruh, legian pláží varšava, elektrická gitara popruh svetlé.

 • Číslo Modelu: betty
  Druh: Popruh
  Názov Značky: Mono

  PREHĽAD

  Rovnaké nezničiteľný nylon popruh nájsť v automobilovom bezpečnostným pásom sa používa ako hlavný materiál v GS1 Varšava Popruh na Gitaru. V slinky, klzké pocit bezpečnostným pásom materiál je pre jedinečne pohodlné hranie skúsenosti. Striedavé vertikálne väzba vytvára kovovým leskom, ako to zachytáva a odráža svetlo. Ikonický dizajn a vlastné hardvérové detaily robí Varšava výrazným doplnkom vašej fáze prítomnosť, zatiaľ čo priemyselných materiálov vydržať celý život zneužívať. Die-cut gumy koniec panely bezpečnejšie uchopenie gitara kolíky, a svetlo bude tiež chytiť brúsený nikel vlastné pracky (spodná pracka je ABS plast, aby sa zabránilo poškriabaniu gitara).

  Seatbelt popruhu a vlastný hardvér kombinovať na pekný, elegantný priemyselné vzhľad. FUNKCIE 2" široký nylon bezpečnostným pásom popruhu Priemyselnej gumy, die-cut koniec panely Plne nastaviteľná dĺžka Vlastný hardvér Vyhovuje štandardu gitara popruh kolíky

 • Recenzie (1)

  • Baneenrules

   Very responsive seller. Recommend to anyone.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty