3KS/SET Sevich Náplň Vaku Vlasy Budovy Fiber Powder Sady 25g Prázdnu Fľašu s Tryska 100 g Keratínu Zahusťovanie Vlasov a Vlákien 3KS/SET Sevich Náplň Vaku Vlasy Budovy Fiber Powder Sady 25g Prázdnu Fľašu s Tryska 100 g Keratínu Zahusťovanie Vlasov a Vlákien 3KS/SET Sevich Náplň Vaku Vlasy Budovy Fiber Powder Sady 25g Prázdnu Fľašu s Tryska 100 g Keratínu Zahusťovanie Vlasov a Vlákien 3KS/SET Sevich Náplň Vaku Vlasy Budovy Fiber Powder Sady 25g Prázdnu Fľašu s Tryska 100 g Keratínu Zahusťovanie Vlasov a Vlákien 3KS/SET Sevich Náplň Vaku Vlasy Budovy Fiber Powder Sady 25g Prázdnu Fľašu s Tryska 100 g Keratínu Zahusťovanie Vlasov a Vlákien 3KS/SET Sevich Náplň Vaku Vlasy Budovy Fiber Powder Sady 25g Prázdnu Fľašu s Tryska 100 g Keratínu Zahusťovanie Vlasov a Vlákien

3KS/SET Sevich Náplň Vaku Vlasy Budovy Fiber Powder Sady 25g Prázdnu Fľašu s Tryska 100 g Keratínu Zahusťovanie Vlasov a Vlákien

€20.28 €10.14
Skladom
m1061

Štítky: ls kabelku, kabelka, nastaviť ženy, rast vlasov, pre vlasy olej, vlasy sevich, rýchle vlasové vlákno, vintge bageta taška, bunee vlasové vlákno, vlasy produkt.

 • Zložka: Vlasové Vlákno
  spôsob použitia: Len 30 sekúnd vzťahovať vlasy lectrostatic adsorpcie
  3ks/set: 100g vlasov a vlákien +Tryska+Prázdne fľaše
  Dropshiping: Podpora
  Výroba Licencie: SC20200926-3KS
  Množstvo: 3ks/sady
  Číslo Modelu: Sevich Náplň Tašky Vlasového Vlákno Sa Nastaviť
  Názov: Sevich 3ks/set Náplň Tašky Vlasy Vlákien Nastaviť
  Položka Druh: Vypadávanie Vlasov Produkt
  NET WT: 3ks/sady
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Názov Značky: sevich
  Farby: 10 farieb na výber

  Sevich 3KS/SET Náplň Vaku vlasového Vlákno sa Nastaviť

  3KS/SÚBOR: 1pcs 100 g Náplň vaku vlasového vlákno sa 1pcs aplikátor tryska 1pcs prázdnu fľašu Farbu vlákien: Čierna,Biela,Auburn,Sivá,Hnedá,Med Hnedá,Tmavo Hnedá,Blond,Svetla Blond,Med Naše Blond farba vlasov prášok nie je mastná alebo mastná pleť, chráni vaše volumized a hrubé celý deň. PS: všimnite si Prosím, že SEVICH Vlasy Vlákien kryt rednutie alebo veľmi tenké škvrny na vlasy. Nie je vhodná pre úplne hladká, alebo plešatý oblastiach.

  Funkcia

  3KS/SET Spĺňajú vaše potreby,Sada pre jednoduché použitie. Špecifikácie: Vyrobené z prírodných, farebné Keratínu, bielkoviny, že je staticky nabitá, SEVICH Vlákien prepletajú s vašou existujúce vlasy pre úplne prirodzený vzhľad. SEVICH odoláva vetru, dažďu a potu, ale odstraňuje ľahko s šampón.

  Použitie metódy

  1.Suché a štýl vlasy ako obvykle. 2.Postupujte podľa vlasy riadky a začať ho zo zadnej strany na prednú Shake vlasov a vlákien na vašom rednutie oblastiach.Blok na čele, aby sa zabránilo pádu na tvári. 3.Jemne pat aplikovanej oblasti, aby sa rozišli výrobku a aby to vyzerá prirodzene. 4.To je v poriadku, aby tvar vašich vlasov s hrebeňom po použití výrobku,ale snažte sa trochu vzdialenosti od vlasy root, aby sa zabránilo vlákien klesá,ak to padá,môže byť obnovená opakovaným. 5.Táto vlasy korektor, ktorý je dočasný efekt. To nie je trvalý, kde si ľahko odstrániť, keď sa osprchovať.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty